امام جمعه سرپل ذهاب گفت: امیدواریم تا یک سال آینده شاهد بهره برداری از همه مساجد زلزله زده باشیم.

حجت‌الاسلام محمدجواد فاطمی‌نسب در آئین کلنگ زنی مسجد صاحب الزمان (عج) شهرستان سرپل ذهاب که با حضور استاندار و جمعی از مسئولان برگزار شد، اظهار داشت: بعد از گذشت چند ماه از زلزله استاندار کرمانشاه پیگیر ساخت مساجد و اماکن مذهبی این شهرستان بودند و در این زمینه نیز توانستند اعتبارات خوبی را جذب کنند.

وی با قدردانی از تلاش‌های استاندار کرمانشاه در زمینه بحران‌های پیش آمده در سرپل ذهاب افزود: حضور استاندار در این مناطق و سرکشی از مردم موجب قوت قلب برای این مردم بود.

امام جمعه سرپل ذهاب بیان داشت: مردم ما ولایت مدارند و تقوا جز شاخصه‌های اصلی آنها است و امروز بازسازی مساجد در این مناطق برای مردم یک دغدغه است.

وی تصریح کرد: بودجه‌های عمرانی مساجد تقلیل پیدا کرده است و از استاندار می‌خواهیم تا اعتبار مورد نظر را به مساجد تخصیص دهد و همچون گذشته در امر بازسازی مساجد ما را یاری دهد.

حجت الاسلام فاطمی نسب گفت: ان شالله بتوانیم همه مساجد آسیب دیده و یا تخریبی را در این مناطق بازسازی کنیم و امیدواریم تا یک سال آینده شاهد بهره برداری از همه مساجد زلزله زده باشیم.

وی همچنین با تاکید بر لزوم توجه به مستأجران در مناطق زلزله زده گفت: در حال حاضر انتظار می‌رود تا این افراد هر چه سریع‌تر تعیین تکلیف شوند.