مسئول ناحیه بسیج دانشجویی کرمانشاه گفت: بسیج مروج اندیشه‏‌های ناب شهید مطهری در میان مردم است.

صلاح‌‏الدین قره‌‏تپه عصر یکشنبه در آیین گرامیداشت هفته عقیدتی و سیاسی، اظهار داشت: هفته عقیدتی و سیاسی، فرصت مناسبی برای گسترش تفکر دینی، انقلابی و ترویج فرهنگ اسلامی در جامعه است که سبب احیا و گسترش تفکر دینی، انقلابی، اعتقادی و فرهنگ اسلامی در جامعه خواهد شد.

مسئول ناحیه بسیج دانشجویی کرمانشاه با اشاره به اینکه دانشجویان باید سیر مطالعاتی کتابهای شهید مطهری را در پیش بگیرند، عنوان کرد: شهید مطهری بهترین الگو برای همه معلمان و اساتید سراسر کشور در اخلاق، رفتار، شیوه کار، تلاش و فداکاری است.

وی با اشاره به فرمایشات امام خمینی(ره) مبنی بر اینکه تمام آثار شهید مطهری مورد تأیید است، بیان کرد: اسلام ناب در اندیشه شهید مطهری موج می‌‏زند و قشر دانشجو باید اندیشه استاد شهید مطهری را تبیین کند، زیرا اگر اندیشه‏‌های این شهید بزرگوار تبیین شود، به طور حتم در تهاجم فرهنگی تأثیر نخواهیم پذیرفت.

قره‌‏تپه با اشاره به اینکه سپاه و بسیج نهادی مکتبی هستند، عنوان کرد: بسیج مروج اندیشه‏‌های ناب شهید مطهری در میان جامعه مردمی است و به همین دلیل مورد حسادت و کینه‎های دشمن قرار می‌‏گیرد و این نشان از حرکت سپاه در مسیر ارزش‎ها است.

وی با اشاره به اینکه برای ما باعث افتخار است که از سوی فردی چون ترامپ، تروریست خوانده شویم، عنوان کرد: اینکه شیطان بزرگ، سپاه را در لیست گروه‌های تروریستی قرار داده جای تبریک دارد، زیرا این اقدام آمریکا نشان دهنده قدرت سپاه پاسداران است.

مسئول ناحیه بسیج دانشجویی کرمانشاه با اشاره به اینکه دشمن از سلاح‌‏های نظامی ما نمی‎ترسد، خاطرنشان کرد: دشمنان از سلاح اعتقاد و ایمان پاسداران و بسیجیان کشور بر خود ترس و هراس راه می‎دهد.

قره‌تپه با بیان اینکه بصیرت سرمایه ارزشمندی است که ما باید به آن توجه داشته باشیم، زیرا بصیرت ما را در مقابل توطئه‌ها محکم نگه می‌دارد، عنوان کرد: دشمن در جنگ نرم هزینه‌های بسیار زیادی کرده و تبلیغات زیادی انجام داده است تا به اهداف خود برسد و یکی از بستر‌های تبلیغاتی دشمن فضای مجازی است که دانشجویان با بصیرت کافی باید در فضای مجازی دشمن را به عقب برانند.