مدیرکل بنیاد حفظ آثار و نشر ارزش‌های دفاع مقدس استان کرمانشاه از برگزاری همایش اسوه‌های صبر و مقاومت همزمان با ایام‌الله دهه فجر در کرمانشاه خبر داد.

به گزارش کربلاییان،سردار محمدی اظهار داشت:ششمین همایش «اسوه‌های صبر و مقاومت» روز سه‌شنبه‌ شانزدهم بهمن ماه و همزمان با ایام‌الله دهه فجر در کرمانشاه برگزار خواهد شد.

وی افزود: این همایش که هر ساله به مناسبت میلاد حضرت زهرا (س) برگزار می‌شد امسال به مناسبت چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی در ایام در سالن اداره‌کل بنیاد حفظ آثار و نشر ارزش‌های دفاع مقدس استان برپا می‌شود.

مدیرکل بنیاد حفظ آثار و نشر ارزش‌های دفاع مقدس استان کرمانشاه هدف از برگزاری این همایش را تجلیل از مقام شامخ و ارزشمند زنان حماسه‌آفرین با محوریت مادران، خواهران و همسران و فرزندان شهدا، ایثارگران و جانبازان بیان کرد.

سردار محمدی همچنین ترویج فرهنگ ایثار و شهادت و ارائه یک الگوی عملی و دست‌یافتنی از سیره فاطمی و زینبی و همچنین ترویج فرهنگ دفاع مقدس به ویژه در حوزه خانواده و زنان از دیگر اهداف این جشنواره است.

وی در پایان با تشکر از ادارات و نهادهای دولتی و خصوصی در برگزاری این همایش گفت: از ابتدای برگزاری این همایش تاکنون از ۳۰۰ نفر از اسوه‌های صبر و مقاومت استان تجلیل شده و در ششمین دوره هم از ۱۰۰ نفر تجلیل می‌شود