نمایشگاه کتب و‌نرم افزارهای علوم قرآنی همزمان با ماه مبارک رمضان در مسجد معتضدی کرمانشاه دایر می شود.
به گزارش کربلاییان،به نقل از روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان کرمانشاه؛ جلسه مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی و مدیرکل عتبات عالیات استان کرمانشاه با خبرنگاران در محل سالن جلسات اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان کرمانشاه برگزا گردید.
«حجت الاسلام رحیم جعفری» با اشاره به فیوضات بی شمار ماه مبارک رمضان، گفت: در ماه مبارک رمضان که ماه نزول قرآن است، برنامه های قرآنی با نگاه ویژه و در سطح گسترده ای از سوی نهادهای مرتبط به اجرا در می آید.
مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان کرمانشاه، جشن رمضان را برنامه شاخص این اداره کل در این ماه پرفیض و برکت عنوان کرد و افزود: برپایی نمایشگاه علوم قرآنی با عرضه کتب و نرم افزارهای قرآنی، ادعیه و کتب دینی، یکی از مهم‌ترین برنامه های جشن رمضان در کرمانشاه است.
وی با اشاره به افتتاح این نمایشگاه همزمان با سالروز میلاد با سعادت دومین اختر تابناک آسمان امامت و ولایت امام حسن مجتبی(علیه السلام)، اظهار کرد: نمایشگاه کتاب و‌ نرم افزارهای قرآنی از روز(سه شنبه، ۳۱ اردیبهشت) مصادف با پانزدهمین روز از ماه مبارک رمضان تا بیست ‌پنجمین روز از این ماه مبارک، به مدت ۱۰ روز  در کرمانشاه دایر می شود.
حجت الاسلام جعفری، ابراز کرد: نمایشگاه علوم قرآنی از (۳۱ اردیبهشت تا ۹ خرداد) همه روزه در نوبت ظهر و عصر در مسجد معتضدی کرمانشاه مهیای بازدید علاقه مندان است.
وی گفت: روزه داران کرمانشاهی و علاقه مندان به کتب نرم افزارهای قرآنی صبح ها از ساعت ۹:۳۰‌ تا ۱۳:۳۰ و عصرها از ساعت۱۶ تا ۲۱ در میدان جهاد(شهرداری سابق) از این نمایشگاه دیدن کنند.
مدیرکل فرهنگی ارشاد اسلامی استان کرمانشاه، در پایان از پیش بینی برنامه های جنبی متعدد قرآنی، فرهنگی و هنری در این نمایشگاه از جمله برپایی محافل انس با قرآن کریم با حضور قاریان ممتاز بین المللی کشورمان خبر داد.