نماینده آستان قدس رضوی در جشن های بین المللی زیر سایه خورشید در استان کرمانشاه از برگزاری جشن‌های زیر سایه خورشید در استان با حضور ۳ گروه از خدام رضوی خبر داد.

به گزارش کربلاییان،رضا فرخشاهی،از برگزاری جشن‌های زیر سایه خورشید با حضور کاروان خدام رضوی همزمان با دهه کرامت در استان کرمانشاه خبر داد و اظهار داشت:: این جشن‌ها طی تیرماه سال جاری و از ۱۴ تیر مصادف با میلاد حضرت معصومه (س) آغاز خواهد شد و تا ۲۴ تیرماه مصادف با میلاد امام رضا (ع) ادامه دارد.

وی عمق بخشیدن به فعالیت‌ها و برگزاری برنامه‌های این ایام در بهترین شرایط را از مهم‌ترین اولویت‌های برگزار کنندگان این جشن‌ها و برنامه‌های دهه کرامت در استان طی امسال برشمرد.

نماینده آستان قدس رضوی در جشن‌های بین المللی زیر سایه خورشید در استان کرمانشاه، اشاره‌ای نیز به اهداف برگزاری این جشن‌ها داشت و گفت: فرصت سازی تبلیغی، پاسخ به نیازهای معرفتی مردم، مقابله با تفکرات افراطی و کمک به ترویج فرهنگ زیارت از راه دور از اهداف برگزاری این جشن‌ها و حضور کاروان‌های رضوی در استان کرمانشاه است.

وی ارائه الگوی رفتاری اهل بیت (ع) در سایه تبیین شخصیت علمی، اخلاقی و رفتاری ایشان و تمرکز بر همدلی و همزبانی در سبک زندگی اهل بیت (ع) از دیگر اهداف برگزاری برنامه‌های دهه کرامت در استان کرمانشاه است.

فرخشاهی با یادآوری اینکه این جشن‌ها و برنامه‌های دهه کرامت از ۱۴ الی ۲۴ تیر ماه امسال در استان برگزار خواهد شد، از حضور ۳ گروه از خدام بارگاه رضوی در استان کرمانشاه طی این دهه خبر داد.

نماینده آستان قدس رضوی در جشن‌های بین المللی زیر سایه خورشید در استان کرمانشاه، کاروان رضوی در مسجد شافعی و شرکت آنها در نماز جمعه اهل تسنن را از مهم‌ترین وقایع و برنامه‌های دهه کرامت امسال در استان کرمانشاه برشمرد و آن‌را در راستای ایجاد وحدت بین شیعه و سنی با حضور این خادمان و کاروان رضوی عنوان کرد.