سرپرست آستان قدس رضوی در استان کرمانشاه گفت: سفره‌های اطعام محرومان همزمان با دهه کرامت در سراسر استان گسترده خواهد شد.

جعفر امامیان در جلسه برگزاری جشن‌های زیر سایه خورشید در دهه کرامت اظهار داشت: کاروان خدام رضوی طی دهه کرامت در استان کرمانشاه و شهرستان‌های تابعه به خصوص مناطق اهل سنت حضور می‌یابند.

وی افزود: سال گذشته تجربه حضور کاروان در نقاط مختلف استان را داشتیم که با برنامه‌های متنوعی شاهد استقبالچشمگیر مردم از این کاروان و پرچم مقدس بودیم.

سرپرست آستان قدس رضوی در استان کرمانشاه با بیان اینکه امسال نیز برنامه‌های متنوعی برای دهه کرامت در نظر گرفتیم، ابراز داشت: پیاده روی خانوادگی دو روز قبل از میلاد امام رضا (ع) یکی از آن برنامه هاست که با همکاری دستگاه‌های مختلف و حضور خانواده‌ها برگزار خواهد شد.

وی گفت: سفره‌های اطعام محرومین با هدف خدمت به محرومین در سراسر استان کرمانشاه در ایام دهه کرامت جهتخدمتگذاری پهن خواهد بود.

امامیان خاطر نشان کرد: برگزاری جشن‌های زیر سایه خورشید در طول حضور خدام امام رضا (ع) و شب و روز میلاد در سراسر استان از دیگر برنامه‌های دهه کرامت است.

وی عنوان کرد: در برنامه‌های دهه کرامت و برگزاری جشن‌های این دهه تلاش می‌شود ضمن هرچه بهتر برگزار کردن این برنامه‌ها سعی می‌شود برنامه‌ها در بهترین شرایط و در شأن امام رضا (ع) اجرا شود.