ماینده ولی‌فقیه در استان کرمانشاه گفت: اقدام تروریستی زاهدان به‌دلیل ناراحتی دشمن از حضور پرشور مردم در راهپیمایی ۲۲ بهمن است.

به گزارش کربلاییان،آیت‌الله مصطفی علما در خطبه‌های نماز جمعه کرمانشاه اظهار داشت: استکبار جهانى و مزدوران آن که تحمل بصیرت مردم ایران را نداشتند اقدام تروریستى انجام دادند که به‌شدت از طرف امت اسلامى محکوم شد.

امام‌جمعه کرمانشاه افزود: همانطور که مقام معظم رهبری دستور دادند باید با عوامل این حادثه تروریستى برخورد قاطع شود و به همسایگان کشور به‌دلیل حمایت از این اقدامات خصمانه تذکر داده شود.

وی گفت: حضور جدی و پرشور مردم ایران در راهپیمایی ۲۲بهمن این پیام را به آمریکا، ترامپ و دیگران داد که ما در سختی‌ها و تحریم‌ها همراه انقلاب هستیم و از اصل انقلاب و نظام اسلامى و ولایت فقیه تا پای جان حمایت می‌کنیم.

ماموستا عنایتی: عاملان جنایت تروریستی زاهدان به‌زودی تاوان سختی خواهند داد
نماینده ولی فقیه در استان کرمانشاه عنوان کرد: بیانیه مقام معظم رهبری در چهلمین سالروز پیروزی انقلاب در راستای توجه به فرهنگ و مسیر انقلاب و توجه به جوانان به عنوان سرمایه‌هاى این کشور مطرح است.

وی افزود: مقام معظم رهبری به مسئولان توصیه داشتند که نگاه و امید آنها به جای بیگانگان به داخل کشور باشد.

علما بیان کرد: در راهپیمایی ۲۲ بهمن مردم در برف و باران حضور پیدا کردند تا در جشن چهلمین سال انقلاب به استکبار جهانى بگویند که آگاهی جهانی دارند و با حضور همیشگی در صحنه به دنیا بفهمانند که هیچگاه از پشتیبانى امام و انقلاب دست برنمی‌دارند.