مرکز مشاوره‌ی دینی پیشگامان مهر با حضور حضرت آیت ‌الله علما نماینده محترم ولی ‌فقیه در استان و امام‌ جمعه کرمانشاه افتتاح شد.

به گزارش کربلائیان؛ مرکز مشاوره دینی پیشگامان مهر با حضور حضرت آیت ‌الله علما نماینده‌‌ی محترم ولی ‌فقیه و امام‌ جمعه کرمانشاه، حجت ‌الاسلام و المسلمین حاج آقا ایرانی رئیس محترم حوزه‌های علمیه استان، حجت‌ الاسلام و المسلمین حاج آقا صالحی مدیرکل محترم اداره کل اوقاف امور خیریه، حجت ‌الاسلام و المسلمین احمدی مدیرکل سازمان تبلیغات اسلامی، حجت ‌الاسلام و المسلمین ضیغمیان مدیر مرکز خدمات حوزه‌ی علمیه

آیت الله علما نماینده‌ی ولی فقیه و امام جمعه کرمانشاه در این مراسم با اشاره به اینکه دین مبین اسلام بر پیوند همراه با مودت در خانواده تاکید دارد، گفت: اسلام دین مبنی بر فطرت انسانی است و شناخت درست از آن و ارائه‌ی مشاوره و راهنمایی به نسل جوان بر پایه‌ی رهنمود‌های اسلام می‌تواند موجب تحکیم بنیان خانواده شود.

حجت الاسلام محرابی مدیر مرکز مشاوه دینی پیشگامان مهر نیز گفت: هم اکنون ۱۴ مشاور آموزش دیده در موضوعات خانواده، روابط زوجین، تربیت فرزند، بهداشت روانی، حسن خلق و انتخاب همسر از ساعت ۹ تا ۱۲ با این مرکز همکاری دارند.

لازم به ذکر است هیئت مدیره مرکز خانواده پیوند مهر ،حجت ‌الاسلام و المسلمین ضیغمیان رئیس هیئت مدیره، حجت الاسلام محرابی، حجت ‌الاسلام و المسلمین فتحی، سید محمد جعفر امامیان، مهندس ادبی، دکتر زارعی و دکتر زنجانی می باشند.

مرکز مشاوه دینی پیشگامان مهر در بلوار طاقبستان بین کوی ۱۱۶ و ۱۱۷ قرار دارد و متقاضیان استفاده از مشاوره‌های این مرکز در روز‌های شیوع کرونا می‌توانند با شماره تلفن ۳۴۲۳۳۸۳۳ تماس بگیرند و از خدمات رایگان این مرکز بهره‌مند شوند.