امیر فرهاد آریانفر پیش از ظهر چهارشنبه در مراسم بزرگداشت شهید صیاد شیرازی و ۱۱۰ شهید شاخص نیروهای مسلح در کرمانشاه ضمن تبریک روز پاسدار به سبز قامتان سپاه پاسداران انقلاب اسلامی اظهار داشت: سپاه پاسداران انقلاب اسلامی خاری در چشم استکبار جهانی است. فرمانده قرارگاه عملیاتی ارتش در غرب کشور در وصف رشادتهای شهید […]

امیر فرهاد آریانفر پیش از ظهر چهارشنبه در مراسم بزرگداشت شهید صیاد شیرازی و ۱۱۰ شهید شاخص نیروهای مسلح در کرمانشاه ضمن تبریک روز پاسدار به سبز قامتان سپاه پاسداران انقلاب اسلامی اظهار داشت: سپاه پاسداران انقلاب اسلامی خاری در چشم استکبار جهانی است.

فرمانده قرارگاه عملیاتی ارتش در غرب کشور در وصف رشادتهای شهید صیاد شیرازی گفت: همانطور که رهبر معظم انقلاب فرمود سرزمین‌های داغ خوزستان و کردستان سال‌ها شاهد آمادگی و دفاع این انسان شجاع بوده و جبهه‌های دفاع مقدس صدها خاطره از رشادتهای این بزرگوار را در خود ثبت و ضبط کرده است.

وی افزود: شهید صیاد شیرازی عظیم‌ترین نعمت را در اطاعت از ولایت می‌دانست و اعتقادش بر تلاش در راستای رسیدن به اهداف نظام جمهوری اسلامی برای جمیع نیروهای مسلح بود.

فرمانده قرارگاه عملیاتی ارتش در غرب کشور بیان داشت: این شهید بزرگوار در عشق به امام زمان و نایب بر حقش و همچنین پشتیبانی از نظام در کلام نمی گنجد.

امیر آریانفر خاطرنشان کرد: باید استمرار خون شهدا در دستور کار قرار دهیم و با تاسی‌پذیری از فرهنگ عاشورا به انجام وظیفه خود شدت بدهیم و در راستای اهداف نظام از هیچ کوششی دریغ نورزیم و در هر شرایطی تحت فرامین رهبر معظم انقلاب باشیم.