نماینده ولی فقیه در استان کرمانشاه با بیان اینکه ارتش و سپاه ید واحد هستند، گفت: دشمن به دنبال تفرقه افکنی بین نیروهای انقلابی است.

آیت الله مصطفی علما صبح امروز پنجشنبه در مراسم روز ارتش در کرمانشاه اظهار داشت: ارتش مکتبی ما در تمام صحنه‌ها همیشه حاضر بوده است.

وی با اشاره به تقدیم ۴۸ هزار شهید از این نیروی نظامی به انقلاب و نظام، گفت: تمام یگان‌های ارتش حماسه‌هایی را در ابتدای انقلاب و خنثی کردن کودتاها خلق کردند.

نماینده ولی فقیه در استان کرمانشاه بیان داشت: ارتش در بسیاری از عملیات‌های مهم و ماندگار همچون ثامن، طریقالقدس و سایر فراز و نشیب‌های دوران دفاع مقدس حضور مؤثری داشت.

وی با بیان اینکه روز ارتش را در حالی گرامی می‌داریم که بسیاری از آنها در کنار مردم سیل زده هستند و خدمت می‌کنند، ادامه داد: ارتش چنین نیروی محبوبی است و به طور کلی نیروهای نظامی کشور محبوبیت خاصی بین مردم دارند.

آیت الله علما گفت: آمریکا با قاطعیت این مفهوم را می‌داند و اینکه امروز سپاه را در لیست گروهای تروریستی قرار می‌دهد به خوبی می‌داند که پایگاه مردمی قوی دارند.

وی با اشاره به قرار دادن سپاه پاسداران انقلاب اسلامی در فهرست گروه‌های تروریستی از سوی آمریکا گفت: اینها ۸۲ میلیون جمعیت را در این لیست قرار دادند که نشدنی است.

نماینده ولی فقیه در استان کرمانشاه بیان داشت: آمریکا از تنگنا و اینکه دیگر راهی ندارد به این کار دست زده است و آمریکا در بحبوحه بی اعتباری در سطح جهان مطرح است و در عهدشکنی و بی آبرویی هم زبانزد است، اما امروز ایران در تمام شیون سرافراز و قدرتمند است.

آیت الله علما گفت: سپاه و ارتش ید واحدی هستند و آمریکا برای اختلاف افکنی بین نیروهای انقلابی عددی نیست.