رئیس بسیج جامعه پزشکی استان کرمانشاه از ارائه خدمات بهداشتی درمانی رایگان توسط گروه‌های جهادی در هشت منطقه استان کرمانشاه به مناسبت هفته دفاع مقدس خبر داد.

به گزارش کربلائیان، رضا منصوری اظهار کرد: هشت سال دفاع مقدس، نماد آزادگی، ایثار و ازخودگذشتی و مقاومت مردم غیور کشور است و آرامش و امنیت امروز ما مرهون خون شهدایی است تا پای جان ایستادند و خالصانه از میهن و ارزش‌های اسلامی دفاع کردند.

وی افزود: بسیج جامعه پزشکی استان کرمانشاه همواره با تشکیل گروه‌های جهادی در خدمات‌رسانی به مردم مناطق محروم و حاشیه‌نشین اقدامات قابل توجهی را انجام می‌دهد.

رئیس بسیج جامعه پزشکی استان کرمانشاه با اشاره به گرامیداشت هفته دفاع مقدس از برنامه‌های ویژه بهداشتی و درمانی این مجموعه در مناطق محروم استان کرمانشاه خبر داد.

وی ادامه داد: به مناسبت چهلمین سالگرد هشت سال دفاع مقدس تیم‌های جهادی بسیج جامعه پزشکی استان خدمات ویژه بهداشتی درمانی را طی هشت روز و به هشت منطقه محروم در شهرستان‌های صحنه، کنگاور، هرسین، ثلاث‌باباجانی، سرپل‌ذهاب، قصرشیرین، اسلام‌آبادغرب و پاوه ارائه خواهند داد.

منصوری به حضور پزشکان متخصص، فوق‌تخصص، ماما و… در گروه‌های جهادی اشاره کرد و افزود: حداقل پنج پزشک متخصص و فوق‌تخصص در هر روز برای ارائه خدمات بهداشتی درمانی رایگان به مردم مناطق محروم و حاشیه‌نشین استان در نظر گرفته شده است.