دوره ی آموزش مجازی تولید اپلیکیشن به همت واحد نرم افزار و بازی دفتر استانی سازمان فضای مجازی سراج در کرمانشاه باحضور 100 دانشجو آغاز و تا عید سعید فطر ادامه می یابد.

علی دهنوی، مدیر اجرایی طرح ملی شتاب در کرمانشاه به کربلائیان گفت: به همت واحد نرم افزار و بازی دفتر استانی سازمان فضای مجازی سراج در کرمانشاه دوره آانلاین آموزش تولید اپلیکیشن شهید دکتر فتاحی ویژه دانشجویان دانشگاه علوم پزشکی کرمانشاه در حال برگزاری است.

مدیر اجرایی طرح ملی شتاب با بیان اینکه این دوره آموزشی با همکاری کانون شهدا و بسیج دانشجویی علوم پزشکی کرمانشاه برگزار می شود گفت: با توجه به محدودیت ها جهت برگزاری کلاس های حضوری به دلیل شیوع ویروس کرونا این دوره آموزشی به صورت غیر حضوری و آنلاین برگزار می شود.

دهنوی تصریح کرد: این دوره اموزشی با استقبال دانشجویان دانشگاه علوم پزشکی کرمانشاه همراه شده است بطوری که  ۱۰۰ نفر از دانشجویان دانشگاه  در این دوره ثبت نام کرده اند و در چهار گروه ۲۵ نفره از روز شنبه کلاس های آموزشی اغاز و تا عید سعید فطر ادامه دارد.

وی در پایان ابراز داشت :  با توجه به شیوع بیماری کرونا و لزوم رعایت فاصله گذاری اجتماعی ،تمامی دوره ها، جلسات و دورهمی های طرح ملی شتاب در سامانه اختصاصی سازمان سراج به صورت آنلاین برگزار می شوند.

 

لازم به ذکر است که در ایام کرونا ستاد رسانه ای عملیات کرونا نیز توسط سازمان فضای مجازی سراج در کرمانشاه تشکیل شده بود که گزارش آن اعلام خواهد شد.