مدیرکل حج و زیارت استان کرمانشاه از آغاز پیش ثبت‌نام متقاضیان اعزام به عتبات در نوروز ۹۸ خبر داد و گفت: افراد متقاضی تا ۱۲ بهمن فرصت نام‌نویسی دارند

حامد دارابی در گفت وگو اب خبرنگار ما ،اظهار داشت: از امروز مورخ ششم بهمن ماه تا ساعت ۲۴ روز دوازدهم بهمن پیش ثبت نام اعزام به عتبات عالیات نوروزی انجام می شود.

وی گفت: تمام افرادی که متقاضی اعزام به عتبات عالیات در تاریخ بیست و چهارم اسفند تا هشتم فروردین هستند باید نسبت به انجام پیش ثبت نام اقدام کنند.

مدیرکل حج و زیارت استان کرمانشاه با بیان اینکه متقاضیان اعزام به عتبات عالیات نوروزی می‌توانند از طریق سامانه atabat.haj.ir نسبت به انجام پیش ثبت نام اقدام کنند، تصریح کرد: این پیش ثبت نام به صورت انفرادی یا گروهی تا ۷ نفر و در قالب کاروان تا ۳۵ نفر انجام خواهد شد.

وی بیان کرد: درصدد هستیم اگر موفق به اعزام همه متقاضیان به زیارت عتبات نشویم حداقل بتوانیم نسبت به اعزام ۸۰ درصد افراد ثبت نامی اقدام کنیم.

دارابی تصریح کرد: در نوروز سال گذشته ۷۲۰ نفر در قالب ۱۸ کاروان به عتبات عالیات مشرف شدند که امیدواریم امسال مسائل گرانی و ارز در اعزام ها دخالت نداشته باشد