نماینده مردم کرمانشاه در مجلس خبرگان رهبری گفت: آستان قدس در رسیدگی به محرومان سراسر کشور کارنامه درخشانی دارد.

آیت الله محمود محمدی عراقی پیش از ظهر امروز در آئین مهرورزی تکریم و حمایت از ۲۰۰ خانواده زلزله‌زده و ۶۰۰ زوج نوعروس استان کرمانشاه، اظهار داشت: در ابلاغ حکم رهبر معظم انقلاب به تولیت آستان مقدس قدس رضوی چند نکته ذکر شده که یکی از مهم ترین آنها تکریم زائران امام رضا(ع) و رسیدگی به محرومان بود.

وی افزود: امروز شاهد هستیم تولیت آستان مقدس قدس رضوی این مسئولیت را نه تنها در آستان قدس بلکه در سراسر استان‌های کشور به خوبی اجرا کرده است و کارنامه درخشانی دارد.

نماینده مردم کرمانشاه در مجلس خبرگان رهبری با بیان اینکه خدمت به طبقات ضعیف خشنودی خدا و پیامبران و ائمه را در پی دارد، بیان کرد: یکی از مهم ترین دغدغه های پیامبران و ائمه معصومین شنیدن حرف مردم و رسیدگی به مشکلات آنها بود.

وی گفت: خاندان نبوت به این مهم بر اساس دستورات الهی و آموزه های قرآنی بها می دادند.

آیت الله محمدی عراقی اشاره ای به مشکلات معیشتی، ازدواج جوانان، بیکاری در کشور داشت و افزود: اگر دست به دست هم دهیم می توانیم جشن چهل سالگی انقلاب را به جشن ملت تبدیل کنیم و شادی را بر چهره همه بنشانیم.

وی با بیان اینکه شایسته نیست در کشور اسلامی چهره فقر خودنمایی کند،  تصریح کرد: امیدوارم با همت مردم و مسئولین در همه استانها به خصوص استان کرمانشاه که از بحرانهای مختلف رنج برده اند فقرزدایی کنیم.