در عرصه فرهنگ به معنای واقعی کلمه احساس نگرانی می کنم … هر چه می گذرد تجمع اصحاب حق را واجب تر و فوری تر احساس می کنم ... دستگاه‌های دولتی آغوش خود را به روی بچّه‌مسلمانها وجوانهای مؤمن و انقلابی وحزب اللّهی باز کنند ... مقام معظم رهبری
پنجشنبه 22 آذر 1397
4 ربیع‌الثانی 1440 / 2018 December 13
به این مورد امتیاز دهید
(0 رای‌ها)

آیت‌الله شیخ مصطفی علما پیش از ظهر امروز به مناسبت هفته بسیج در دیدار با فرماندهان، پرسنل سپاه پاسداران انقلاب اسلامی و بسیجیان، مولفه‌ها و آرمان های بسیج را الگویی برای تمام امت‌های اسلامی برشمرد و در تبیین این شجره طیبه برای پاسداری از انقلاب اسلامی، اظهار داشت: تفکر بسیجی و آرمان‌خواهی برای آزادی و رهایی از ظلم و استبداد از مولفه‌های بسیجی است.

نماینده ولی‌فقیه در استان کرمانشاه با اشاره به ترویج این تفکر در تمام امت اسلامی، خاطرنشان کرد: بسیج در تعریف جمهوری اسلامی ایران به عنوان یک اسوه و الگوی منحصر به فرد برای تمام امت اسلامی معرفی شده است.

وی ادامه داد: تفکر بسیجی در کشورهای همسایه و علی‌الخصوص کشور عراق حضور پررنگ و غیرقابل انکار دارد، نمونه این حضور نیروهای حدالشعبی هستند که با تمام مخالفت‌های آمریکا و غربی‌ها، اما به صورت قانونی و رسمی در این کشور مشغول فعالیت هستند.

امام جمعه کرمانشاه تفکر بسیج را که مروج آن امام خمینی(ره) بود، سبب نجات کشورهای مسلمان و بیداری اسلامی در تمام دنیا دانست و گفت: مقاومت مردم یمن در مقابل عربستان، پیروزی مردم سوریه و عراق در مقابل داعش و همچنین شکست‌ناپذیری جمهوری اسلامی ایران در طول ۴۰ سال انقلاب در منطقه و دنیا از نعمات این تفکر و جریان فکری است.

علما با اشاره به نقشه‌های شوم دشمنان برای فروپاشی جمهوری اسلامی، عنوان کرد: پژوهش‌ها و گزارشات مستعمران برای نابودی جمهوری اسلامی ایران براساس چند مولفه است که یکی از این مولفه‌ها اضمحلال بسیج و تفکر بسیجی است.

وی با اشاره به قدرت بسیج در خارج و داخل کشور، اظهار داشت: تنها راه برای پایین کشیدن گنبد آهنین، داشتن تفکر بسیجی است؛ منش و تفکر بسیجی، نمونه کاملی از استقلال‌طلبی و آزادی‌خواهی است، از طرفی دیگر داشتن همین تفکر در مدیریت‌ها و سیاست‌های داخلی بسیار کارآمد خواهد بود.

علما با اشاره به تفکر بسیجی و تعهد به آرمان‌ها و واقعیت‌های انقلاب، تصریح کرد: با وجود تمام مشکلات و نابسامانی‌های اقتصادی که در کشور وجود دارد و سبب گله‌مندی مردم شده که این مطالبه به حق است، اما مردم پای آن تعهد ایستاده‌اند و حاضر نیستند به یک آجر جمهوری اسلامی خدشه‌ای وارد شود.

نماینده ولی‌فقیه در استان کرمانشاه گفت: رژیم غاصب صهیونیستی با وجود اینکه دارای ارتشی قدرتمند و بیش از ۲۰۰ کلاهک هسته‌ای است، اما از پس تفکر بسیجی برنیامده است و مشاهده کردیم که کابینه اسرائیل با همین تفکر از هم فروپاشید.

ارسال نظر

از پر شدن تمامی موارد الزامی ستاره‌دار (*) اطمینان حاصل کنید. کد HTML مجاز نیست.