در عرصه فرهنگ به معنای واقعی کلمه احساس نگرانی می کنم … هر چه می گذرد تجمع اصحاب حق را واجب تر و فوری تر احساس می کنم ... دستگاه‌های دولتی آغوش خود را به روی بچّه‌مسلمانها وجوانهای مؤمن و انقلابی وحزب اللّهی باز کنند ... مقام معظم رهبری
پنجشنبه 22 آذر 1397
4 ربیع‌الثانی 1440 / 2018 December 13
به این مورد امتیاز دهید
(0 رای‌ها)

صلاح‌الدین قره‌تپه ، با اشاره به اینکه همایش قشر دانشجویی روز چهارشنبه 30 آبان ماه برگزار می‌شود اظهار داشت: این همایش ساعت 9 صبح در سالن شهید شهریاری دانشگاه رازی برگزار می‌شود و در این همایش شمس دولت‌آبادی عضو هیئت علمی دانشگاه دفاع ملی به سخنرانی می‌‌کند.

مسئول ناحیه بسیج دانشجویی کرمانشاه با اشاره به اینکه همایش قشر بسیج در دومین روز از هفته بسیج برگزار می‌شود خاطرنشان کرد: این برنامه با حضور دانشجویان دانشگاه‌های سراسر استان برگزار می‌شود.

قره‌تپه با بیان اینکه هر ساله همزمان با هفته بسیج جشنواره جهادگران علم و فناوری با هدف ارج نهادن به نخبگان و مخترعان با حضور مقامات استانی برگزار می‌شود، عنوان کرد: در عرصه علم و فناوری جایگاه بسیج یک جایگاه ویژه و ممتاز است که باید در سال حمایت از کالای ایرانی حمایت از شرکت‌های دانش‌بنیان و تجاری‌سازی محصولات و دستاوردهای آنان مورد توجه قرار گیرد.

وی با بیان اینکه در زمان حال که کشور ما با جنگ اقتصادی دشمن روبه‌رو است، خودکفایی یکی از راهکارهای اساسی مقابله با دشمن و خروج از مشکلات است بیان کرد: امروز اقتدار هر کشوری وابسته به علم و فناوری است و ایران اسلامی در برخی حوزه‌های علمی در جهان رتبه برتر دارد و اگر از ظرفیت جوانان توانمند هر استان به درستی استفاده شود شاهد پیشرفت‌های روزافزون در حوزه‌های مختلف خواهیم بود.

مسئول ناحیه بسیج دانشجویی کرمانشاه دانشجویان نخبه را رزمندگان اصلی غلبه بر جنگ اقتصادی دانست و گفت: مقابله با دشمن صرفاً در عرصه جنگ سخت نیست، بلکه دشمن با ترفندهای مختلف از جمله  فشارهای اقتصادی درصدد تضعیف کشور ماست و جوانان نخبه در این فشار اقتصادی باید خلاق بوده و کشور را از بحران اقتصادی نجات دهند.

ارسال نظر

از پر شدن تمامی موارد الزامی ستاره‌دار (*) اطمینان حاصل کنید. کد HTML مجاز نیست.