در عرصه فرهنگ به معنای واقعی کلمه احساس نگرانی می کنم … هر چه می گذرد تجمع اصحاب حق را واجب تر و فوری تر احساس می کنم ... دستگاه‌های دولتی آغوش خود را به روی بچّه‌مسلمانها وجوانهای مؤمن و انقلابی وحزب اللّهی باز کنند ... مقام معظم رهبری
پنجشنبه 22 آذر 1397
4 ربیع‌الثانی 1440 / 2018 December 13
به این مورد امتیاز دهید
(0 رای‌ها)

سالروز تسخیر لانه جاسوسی(13 آبان) باردیگر توسط دانش آموزان ولایتمدار و انقلابی استان کرمانشاه همزمان با سیل خروشان این آینده سازان در سراسر کشور حماسه ساز شد.

براساس این گزارش، دهه های 70 و 80 دوشادوش نسل انقلابی و یادگاران دفاع مقدس با هدف تجدید بیعت با آرمان های انقلاب اسلامی به خیابان ها آمدند و با اهتزاز پرچم کشور و در دست گرفتن بنرهای متعدد انزجار خود را از ظلم و جور استکبار به معرض نمایش گذاشتند.

سردادن شعارهای مرگ بر آمریکا، مرگ بر اسرائیل، استقلال آزادی جمهوری اسلامی، لبیک یا خامنه ای، لبیک یاحسین(ع) در معابر خیابان های مدرس به سمت آزادی طنین انداز شده بود.

 

خلق حماسه عاشورایی دیگر توسط نسل آینده ساز کشور پس از اربعین حسینی در دروازه نجف کرمانشاه شوق لبیک به رهبر معظم انقلاب و حراست از آرمان های شهدا را در دل جوانان کشور صدچندان کرده است، در واقع همگی آمده بودند تا به دشمنان کور دل داخلی و خارجی بفهمانند اگر در ذره ای فکر تجاوز به منافع کشور در سرشان باشد، تاوان سختی خواهند داد.

طلاب، روحانیان، اصناف، بازاریان، معلمان، دانش آموزان مقاطع مختلف، دانشجویان، اساتید، مسوولان، مردم شهید پرور استان با همه توان و نیتی خاص برای تجدید میثاق با آرمان و توصیه های بنیان گذار کبیر انقلاب امام خمینی(ره) یکصدا شعارهای انقلابی سر داده و اقتدار کشور را در بین جوامع بین الملل به منصه ظهور رساندند.

گفتنی است، گرامیداشت سالروز تسخیر لانه جاسوسی(13 آبان) و خلق حماسه عاشورایی جوانان متدین و ولایتمدار کشور امسال نیز مشت محکمی بر دهان استکبار جهان خوار شد و اتحاد و انسجام ملت اسلامی ایران را در دفاع از مظلومان جهان و حفظ اهداف اسلام به نمایش گذاشت.

ارسال نظر

از پر شدن تمامی موارد الزامی ستاره‌دار (*) اطمینان حاصل کنید. کد HTML مجاز نیست.