در عرصه فرهنگ به معنای واقعی کلمه احساس نگرانی می کنم … هر چه می گذرد تجمع اصحاب حق را واجب تر و فوری تر احساس می کنم ... دستگاه‌های دولتی آغوش خود را به روی بچّه‌مسلمانها وجوانهای مؤمن و انقلابی وحزب اللّهی باز کنند ... مقام معظم رهبری
دوشنبه 28 آبان 1397
10 ربیع‌الاول 1440 / 2018 November 19
به این مورد امتیاز دهید
(0 رای‌ها)

هوشنگ بازوند در مراسم ملی گرامیداشت تقریظ مقام معظم رهبری بر کتاب فرنگیس که عصر امروز در سالن سینما آزادی کرمانشاه، برگزار شد، اظهار داشت: حفظ و ثبت خاطرات دوران دفاع مقدس و بیان رشادت‌های که در این خطه پهناور صورت گرفت، بر همگان به ویژه هنرمندان ضروری است.

استاندار کرمانشاه خاطرنشان کرد: طبق منویات مقام معظم رهبری، استان کرمانشاه سینه ستبر و چهره زیبای ایران اسلامی است و همکان باید بکوشیم این چهره زیبا را بیشتر معرفی کنیم.

وی افزود: مردم کرمانشاه دلاوران بسیاری در طول دفاع مقدس انجام دادند و با تقدیم بیش از 10 هزار شهید صفحات تاریخ را پر از افتخار کردند، لذا با حب ولایت خود را نشان می‌دهد و به عنوان سند به آیندگان تقدیم می‌کنند و آنان نیز بر این افتخارها می‌بالند.

استاندار کرمانشاه گفت: این اسناد نمونه سند ارزشمند دلاوری این بانوی شجاع به نام فرنگیس است که با هنرمندی نویسندگانی چون فتاحی رشادت‌ها و دلاوری این بانوی دفاع مقدس ماندگار شده است.

بازوند اظهار داشت: با همه وجود قدردان بانوان و هموطنانم در استان کرمانشاه هستم که زمینه ثبت این روایت‌های ماندگار و صادقانه را فراهم آوردند و فداکاری یک بانوی کردنشین را به نمایش می‌گذارند.

ارسال نظر

از پر شدن تمامی موارد الزامی ستاره‌دار (*) اطمینان حاصل کنید. کد HTML مجاز نیست.