در عرصه فرهنگ به معنای واقعی کلمه احساس نگرانی می کنم … هر چه می گذرد تجمع اصحاب حق را واجب تر و فوری تر احساس می کنم ... دستگاه‌های دولتی آغوش خود را به روی بچّه‌مسلمانها وجوانهای مؤمن و انقلابی وحزب اللّهی باز کنند ... مقام معظم رهبری
پنجشنبه 22 آذر 1397
4 ربیع‌الثانی 1440 / 2018 December 13
به این مورد امتیاز دهید
(0 رای‌ها)

سردار بهمن ریحانی، با اشاره به حضور مقتدرانه بسیج در تمامی صحنه‌های انقلاب اسلامی و دفاع همیشگی از کشور، دین و نظام مقدس جمهوری اسلامی، اظهار داشت: بسیج شجره طیبه‌ای است که همواره در عرصه‌های مختلف انقلاب اسلامی حضور داشته و دارد.

فرمانده سپاه حضرت نبی اکرم (ص) استان کرمانشاه با اشاره به برگزاری اجتماع بزرگ و باشکوه 700 هزار نفری بسیجیان در سراسر ایران اسلامی، افزود: این اجتماع باشکوه در کرمانشاه همزمان با سراسر کشور به همراه مرحله دوم رزمایش سپاهیان محمد رسول الله(ص) با عنوان رزمایش و نمایش سراسری اقتدار عاشورایی بسیج در روز پنجشنبه، 12 مهرماه با حضور بسیجیان سراسر استان در استادیوم آزادی کرمانشاه برگزار می‌شود.

وی گفت: این رزمایش در استان با حضور بیش از 40 گردان بیت‌المقدس، امام حسین (ع) و مجموعه گردان‌های فاتحین، امام علی (ع) و نمونه ای از اقشار مختلف بسیج از سراسر استان کرمانشاه بانظم و انضباط خاصی برگزار می‌شود.

آنطور که ریحانی می‌گوید، این اجتماع برای مردم امیدآفرین و برای دشمنان بیم‌آفرین خواهد بود.

وی تصریح کرد: بسیجیان با برگزاری این رزمایش و اجتماع بزرگ یک‌بار دیگر پیام وحدت و همدلی ملت ایران اسلامی را به نمایش می‌گذارند و با آرمان‌های حضرت امام خمینی(ره) و جانشین بر حق ایشان، مقام معظم رهبری بیعتی مجدد می‌کنند.

این یادگار دوران دفاع مقدس و همرزم شهیدان در پایان، تصریح کرد: همه وظیفه داریم تا با تفکر و عمل بسیجی به وظیفه دینی و انقلابی خود عمل کنیم تا توطئه‌های دشمنان خنثی و ایران اسلامی را با سربلندی در راستای اهداف مقدس انقلاب اسلامی پیش ببریم و اقتدار کنونی که به واسطه خون شهدا حاصل شده را حفظ کنیم.

ارسال نظر

از پر شدن تمامی موارد الزامی ستاره‌دار (*) اطمینان حاصل کنید. کد HTML مجاز نیست.