در عرصه فرهنگ به معنای واقعی کلمه احساس نگرانی می کنم … هر چه می گذرد تجمع اصحاب حق را واجب تر و فوری تر احساس می کنم ... دستگاه‌های دولتی آغوش خود را به روی بچّه‌مسلمانها وجوانهای مؤمن و انقلابی وحزب اللّهی باز کنند ... مقام معظم رهبری
چهارشنبه 28 آذر 1397
10 ربیع‌الثانی 1440 / 2018 December 19
به این مورد امتیاز دهید
(0 رای‌ها)

حسن موحد، مسؤول آستان قدس رضوی در استان کرمانشاه پیش از ظهر امروز از کارگاه ساخت نیم‌ضریح خیمه‌گاه حضرت زینب (س) در محل مسجد معتضدی کرمانشاه بازدید و با خادمان ستاد عتبات و عالیات استان کرمانشاه دیداری داشت.

موحد در حاشیه این بازدید در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در کرمانشاه از اعزام دومین کاروان مهر تحصیلی برای توزیع اقلام مورد نیاز دانش‌آموزان کم‌بضاعت در نقاط مختلف استان کرمانشاه خبر داد.

مسؤول آستان قدس رضوی در استان کرمانشاه اظهار داشت: این کاروان در قالب 10 خودرو که شامل 4 هزار و 600 بسته بود میان دانش‌آموزان زیر پوشش نهادهای حمایتی استان و نیازمند توزیع شد.

وی به اجرای برنامه قربانی و عقیقه از محل نذورات ناذرین و کرمانشاهیان عاشق امام رضا (ع)، اشاره و بیان کرد: این دومین مرحله از این سنت نیکو و حسنه‌الهی در کرمانشاه است که اجرا می‌شود.

آن‌طور که موحد می‌گوید، در مرحله نخست 100 راس گوسفند و در مرحله دوم 40 راس گوسفند نذری به نیت امام هشتم (ع) از سوی نمایندگی آستان قدس رضوی در استان کرمانشاه و در راستای اجرای نیت امینانه قربانی و گوشت حاصل از آن با حضور جمعی از خیران و خادمیاران رضوی کرمانشاهی بسته‌بندی و برای مناطق محروم ارسال و به نیازمندان اهدا شد.

ارسال نظر

از پر شدن تمامی موارد الزامی ستاره‌دار (*) اطمینان حاصل کنید. کد HTML مجاز نیست.