در عرصه فرهنگ به معنای واقعی کلمه احساس نگرانی می کنم … هر چه می گذرد تجمع اصحاب حق را واجب تر و فوری تر احساس می کنم ... دستگاه‌های دولتی آغوش خود را به روی بچّه‌مسلمانها وجوانهای مؤمن و انقلابی وحزب اللّهی باز کنند ... مقام معظم رهبری
چهارشنبه 28 آذر 1397
10 ربیع‌الثانی 1440 / 2018 December 19
به این مورد امتیاز دهید
(0 رای‌ها)

رزمایش اقتدار عاشوراییان محمد رسول الله(ص) بسیجیان استان کرمانشاه پیش از ظهر امروز با حضور 25 هزار نیروی بسیجی جهادگر در قالب 44 گردان بیت‌المقدس و کوثر آغاز شد.

امیدآفرینی، روحیه بخشی و انسجام بسیجیان به‌عنوان ارکان اقتدار و امنیت مردم پایه و تصحیح محاسبات نیروهای خودی و دشمن ازمحوری ترین اهداف برگزاری این رزمایش است.

155 گروه جهادی در قالب گروه‌های عمران، بهداشت و درمان، فرهنگی برای خدمات‌رسانی در قالب این رزمایش به مناطق حاشیه شهرها و محروم اعزام می‌شوند.

مراسم آغاز این همایش هم‌اکنون با حضور 15 گردان از بسیجیان در ورزشگاه 12 هزار نفری آزادی شهر کرمانشاه درحال برگزاری است و سخنرانان این مراسم سردار بهمن ریحانی فرمانده سپاه حضرت نبی اکرم(ص) استان کرمانشاه و حشمت‌الله فلاحت‌پیشه رئیس کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس است.

گفتنی است، این مراسم با حضور آیت‌الله شیخ مصطفی‌ علما نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه کرمانشاه و همچنین مقامات ارشد نظامی و انتظامی در حال برگزاری است.

ارسال نظر

از پر شدن تمامی موارد الزامی ستاره‌دار (*) اطمینان حاصل کنید. کد HTML مجاز نیست.