در عرصه فرهنگ به معنای واقعی کلمه احساس نگرانی می کنم … هر چه می گذرد تجمع اصحاب حق را واجب تر و فوری تر احساس می کنم ... دستگاه‌های دولتی آغوش خود را به روی بچّه‌مسلمانها وجوانهای مؤمن و انقلابی وحزب اللّهی باز کنند ... مقام معظم رهبری
چهارشنبه 28 آذر 1397
10 ربیع‌الثانی 1440 / 2018 December 19
به این مورد امتیاز دهید
(0 رای‌ها)

حجت‌الا‌سلام محمد‌طاها مهری پیش از ظهر امروز در مراسم تودیع و معارفه مسؤول ستاد عتبات عالیات اسلام‌آباد غرب، اظهار داشت: ستاد عتبات در شهرستان وظیفه خدمت‌رسانی را برعهده دارد و این ستاد بسیار باارزش و نوعی ادای دین به مقام والای ائمه اطهار(ع) است‌.

امام جمعه اسلام‌آباد غرب در خصوص برپایی موکب‌ها، گفت: بنا به بازگشایی مرز خسروی برنامه‌ریزی‌ها در این زمینه به‌طور خاصی است.

وی از کلنگ‌زنی زائر سرای جدیدی خبر داد و افزود: تمامی امور ستاد مرکزی در محل جدیدمستقر می‌شوند و توقع داریم این ستاد بهتر از گذشته خدماتی را در خور شان داشته باشد.

رئیس ستاد عتبات عالیات استان کرمانشاه نیز با بیان اینکه هر چه داریم از محرم و صفر است‌، گفت: باتوجه به ویژگی‌های خاصی استان کرمانشاه و شهرستان اسلام‌آباد غرب در مسیر حرکت زوار کربلا وظیفه خدمت و فراهم کردم محل و مسیری امن و زیبا برای زوار بر دوش ما است.

بهمن صحرایی ادامه داد: اگر حرکت زینب نبود اثری از عاشورا باقی نبود و و این حرکت یک‌هزار و 400 سال است تکرار و جاری است و هر سال به عظمتش اضافه می‌شود.

گفتنی است، در این مراسم با تقدیم لوح تقدیر از خدمات محمد رستمی قدردانی و برای قدرت نجفی مسؤول جدید عتبات عالیات اسلام‌آباد غرب آرزوی موفقیت شد.

ارسال نظر

از پر شدن تمامی موارد الزامی ستاره‌دار (*) اطمینان حاصل کنید. کد HTML مجاز نیست.