در عرصه فرهنگ به معنای واقعی کلمه احساس نگرانی می کنم … هر چه می گذرد تجمع اصحاب حق را واجب تر و فوری تر احساس می کنم ... دستگاه‌های دولتی آغوش خود را به روی بچّه‌مسلمانها وجوانهای مؤمن و انقلابی وحزب اللّهی باز کنند ... مقام معظم رهبری
دوشنبه 28 آبان 1397
10 ربیع‌الاول 1440 / 2018 November 19
به این مورد امتیاز دهید
(0 رای‌ها)

سردار بهمن ریحانی پیش از ظهر امروز در مراسم تودیع و معارفه فرمانده ناحیه مقاومت بسیج سپاه اسلام‌آباد غرب که در تالار بزرگ شهرداری این شهرستان با حضور مسؤولان کشوری و لشکری برگزار شد، اساس و بستر دین اسلام را برپایه حرارت عاشورایی دانست و اظهار داشت: ملت ایران نشان دادند براصول این فرهنگ و حرارت بوده و هستند.

فرمانده سپاه حضرت نبی‌اکرم (ص) استان کرمانشاه به نقش و جایگاه مرصاد در جنگ تحمیلی اشاره و بیان کرد: این زنان و مردمان شهید‌پرور مرصاد بودند که با دشمنان در کوچه‌ها و خیابان‌های جنگیدند و شهید دادند، گردان حمزه در این شهر بزرگ با سابقه تاریخی با قدرت در برابر دشمن بعثی جنگید.

وی با بیان اینکه عزت و سربلندی با قلم عالمان و شمشیر مجاهدان به دست می‌آئید، گفت: ما امروز با عزت و سربلندی در جهان حرف می‌زنیم، جامعه ما با مذاکره و کوتاه آمدن مواضع دینی به عزت نمی‌رسد.

ریحانی گفت: دشمن نمی‌خواهد حقیقت اسلام را بپذیرد این حقیقت در جهان در حال پیشرفت است و دشمن می‌خواهد حرکت آن را محدود کند، لذا اساس رویکرد آن‌ها براساس جلوگیری از پیشرفت اسلام است.

این فرمانده ارشد سپاه استان کرمانشاه به شرایط حساس و پیچیده امروز کشور اشاره و بیان کرد: اگر به مدل سیاسی جهان استکبار نگاه کنیم چیزی از قدرت آنان کم نشده، اما وجود قدرت اراده و عمل در میدان نبرد را ندارد، چرا که ناقص و ناکام زمین می‌خوردند.

ریحانی با اشاره به اذعان دشمنان، اضافه کرد: دشمنان خود اعتراف کرده‌اند در هر جا وارد شدیم ناکام ماند‌ه‌ایم و یا شکست خورد‌ه‌ایم، این نشان از این است که هیبت و قدرت عمل را ندارند.

وی به فرمایشات مقام معظم رهبری مبنی بر اینکه جنگی صورت نمی‌گیرد می‌خواهند مردم را نسبت به نظام جمهوری اسلامی بدبین کنند، افزود: اگر ایمان داشته باشیم عزت و سربلندی از آن ما است و از بزرگ‌ترین حربه دشمن در خصوص مباحث اقتصادی هم به خوبی گذر خواهیم کرد.

ریحانی با بیان اینکه قدرت امروز ایران قابل قیاس با دوران دفاع مقدس نیست، یادآور شد: امروزه موشک‌های ما کمتر از یک متر خطا دارند و هر نقطه‌ایی را بخواهیم دقیق هدف قرار می‌دهیم.

فرمانده سپاه حضرت نبی‌اکرم (ص) استان کرمانشاه با باور دشمن درباره قدرت ایران اشاره و بیان کرد: دشمنان اکنون به دنبال قدرت پشتیبانی مردمی است تا از نظام روی برگردانند و دور شوند، اما بدانند مردم با همه مشکلات پشتیبان نظام هستند.

وی مقام معظم رهبری را پرچمدار کشتی نجات ایران برای عبور از تمامی طوفان‌ها و تلاطم‌ها دانست و افزود: دشمنان به دنبال تضعیف این جایگاه است، مردم هوشیار باشند.

آخرین ویرایش در چهارشنبه, 21 شهریور 1397 ساعت 15:02

ارسال نظر

از پر شدن تمامی موارد الزامی ستاره‌دار (*) اطمینان حاصل کنید. کد HTML مجاز نیست.