در عرصه فرهنگ به معنای واقعی کلمه احساس نگرانی می کنم … هر چه می گذرد تجمع اصحاب حق را واجب تر و فوری تر احساس می کنم ... دستگاه‌های دولتی آغوش خود را به روی بچّه‌مسلمانها وجوانهای مؤمن و انقلابی وحزب اللّهی باز کنند ... مقام معظم رهبری
سه شنبه 29 آبان 1397
11 ربیع‌الاول 1440 / 2018 November 20
به این مورد امتیاز دهید
(0 رای‌ها)

سردار بهمن ریحانی پیش از ظهر امروز در همایش تبیین و گفتمان‌سازی چهلمین سالگرد انقلاب اسلامی که با حضور سردار محمد‌رضا نقدی معاون فرهنگی و اجتماعی سپاه پاسدارن انقلاب اسلامی و جمعی از هادیان سیاسی برگزار شد، اظهار داشت: انقلاب اسلامی بر‌اساس فرهنگ عاشورایی شکل گرفته است.

فرمانده سپاه حضرت نبی‌اکرم (ص) استان کرمانشاه شکل‌گیری انقلاب اسلامی براساس فرهنگ عاشورایی را دلیل عصبانیت و ناراحتی دشمن از نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران دانست و افزود: دشمنان همین مهم را هدف قرار داده‌ است.

وی با بیان اینکه جامعه هادیان سیاسی با بصیرت‌زایی انقلابی عمل می‌کنند، گفت: حقایق انقلاب و دستاوردهای آن باید به شکل صحیحی بیان شود، ملت ایران باید بداند که از کجا به کجا رسیده‌‌اند.

ریحانی با اشاره به اسلام آمریکایی، تصریح کرد: کشور قبل از انقلاب هویتی نداشت و با پیروی از اسلام آمریکایی با ظالمان همراه بود.

این مقام ارشد سپاه استان کرمانشاه جهاد اثر‌گذار امروز را در جهاد فکری معنا کرد و افزود: اثر‌گذاری جهاد فکری در جامعه قابل لمس است.

ارسال نظر

از پر شدن تمامی موارد الزامی ستاره‌دار (*) اطمینان حاصل کنید. کد HTML مجاز نیست.