در عرصه فرهنگ به معنای واقعی کلمه احساس نگرانی می کنم … هر چه می گذرد تجمع اصحاب حق را واجب تر و فوری تر احساس می کنم ... دستگاه‌های دولتی آغوش خود را به روی بچّه‌مسلمانها وجوانهای مؤمن و انقلابی وحزب اللّهی باز کنند ... مقام معظم رهبری
سه شنبه 29 آبان 1397
11 ربیع‌الاول 1440 / 2018 November 20
به این مورد امتیاز دهید
(0 رای‌ها)

ایستگاه آخر سیتی‌استیج با موضوع «رفتار شهروندی و مسؤولیت‌پذیری اجتماعی) با سخنرانی علمی نبی بستان، روانشناس ومدرس دانشگاه و برگزاری برنامه‌های بسیار شاد و مفرح برگزار شد.

 رئیس سازمان فرهنگی، اجتماعی و ورزشی شهرداری کرمانشاه در این مراسم در مورد اهمیت دوره‌های مربیگری زندگی، بازخوردهای مثبت شهروندان و حضور و مشارکت شهروندان،گفت: تمام تلاش ما در دوره‌های آموزشی مربیگری زندگی، ارائه آموزش در کنار برنامه‌های مورد استقبال مردم بود، که نتایج بسیار خوبی را به همراه داشت.

مهدی عبدالمالکی با بیان این که رفتار شهروندان و مهم دانستن مسؤولیت اجتماعی از سوی مردم می‌تواند بسیاری از مشکلات شهری را به حداقل برساند، تصریح کرد: برای داشتن شهری خوب و در خور نام کرمانشاه، باید هر کدام از ما ابتدا از خودمان شروع کنیم و ترویج این تفکر به طور حتم می‌تواند نتایج مثبتی به همراه داشته باشد.

وی با اشاره به اینکه دوره تربیت مربی زندگی از ابتدا تا انتها با رشد بسیار فزاینده‌ای همراه بود، اظهار داشت: استقبال بسیار عالی همشهریان ما را مصمم به ادامه مسیر کرد و امیدواریم این دوره‌ها تداوم پیدا کند.

طیب حیدری، عضو شورای اسلامی شهر کرمانشاه نیز در این مراسم با اشاره به اهمیت رابطه متقابل شهروندان با اعضا شورای شهر و ساختن شهر ایده‌آل که حاصل بازتاب‌های رفتار شهروندان و روحیه مطالبه‌گری و جمع‌خواهی مردم است، اظهار داشت: ایده‌آل‌ترین شکل ارتباط مطالبه‌گری عمومی شهروندان از اعضای شورا است.

این نماینده مردم در شورای اسلامی شهر کرمانشاه گفت: مراجعات باید به سمت مراجعات جمعی و با همت بالا به سمت ایجاد تغییر و پیشرفت شهر باشد.

وی با توجه به موضوع دهیمن استیج و تاثیر مربیگری زندگی اشاره کرد که این دوره‌ها باید به‌صورت عملی و کاربردی در زندگی به‌کار گرفته شود که این مسیر در آینده شاهد رشد و توسعه مسؤولیت‌پذیری و ارتقا رفتار شهروندی خواهد شد‌.

 رئیس کمیسیون ورزش  شورای اسلامی شهر کرمانشاه  نیز در این برنامه به اهمیت دوره‌های مربیگری زندگی و تاثیر آن در رشد و ارتقا کیفیت زندگی شهروندان اشاره کرد و ضمن قدردانی از اجرای ده دوره سیتی‌استیج، تاکید کرد: جوانان می‌توانند نقش مهمی در پیشرفت شهر داشته باشند و همت جوانان و مطالبه‌گری می‌تواند موجب پیشرفت و تغییر مسیر زندگی به سمت پویایی ور شد باشد.

سید پیمان موسیوی ضمن دعوت مردم به استفاده از دوره‌های مربیگری زندگی، افزود: با این دوره‌ها به سمت پیشرفت در حوزه‌های اجتماعی، فرهنگی و ورزشی شهر کمک خواهد شد.

نبی بستان، مدیر اجرای سینی استیج دوره‌های مربیگری زندگی در ادامه با تاکید بر آموزش رفتار شهروندی و رعایت حقوق و تعامل دو سویه بین مردم و مسؤولان، تاکید کرد: مسئؤولیت‌پذیری اجتماعی و یادگیری رفتاری شهروندی از نان شب برای شهروندان واجب‌تر است.

بستان افزود: باید شاهد تغییر رفتارهایی در بین شهروندان باشیم که برای عموم قابل استفاده و سودمندی باشد و به‌صورت خرد جمعی و استفاده از دانایی محوری و حساس شدن به محیط زندگی خود به‌عنوان شهروندی که در زمینه‌های مختلف جامعه باید رد پایی داشته باشیم و نسبت به شهر و رشد و پیشرفت شهر خود آگاه باشیم و در کنار همدیگر تلاش کنیم.

وی از مسؤولان خواست که این دوره‌ها بعد از ماه محرم ادامه پیدا کند و با استفاده از علم روانشناسی و مشارکت سازمان‌های مرتبط و حضور مردم، آینده‌ای بهتر و شهر آیده‌ال ساخته شود و به منظور پیشگیری از آسیب‌های اجتماعی و ارتقای کیفیت زندگی و ایجاد شادی و نشاط اجتماعی بتوانیم رابطه خوبی بین مردم و مسؤولان فراهم ‌کنیم و با همفکری و کار گروهی فردای بهتری بسازیم.

گفتنی است، در پایان از حامیان و اسپانسرهای سیتی‌استیج تابستان ضمن قدردانی لوح تقدیر و هدایایی اهدا شد.

در ایستگاه آخر دوره مربیگری زندگی پیام ویژه استیج با عنوان «همه با هم و برای هم زندگی کنیم» قرائت شد.

ارسال نظر

از پر شدن تمامی موارد الزامی ستاره‌دار (*) اطمینان حاصل کنید. کد HTML مجاز نیست.