در عرصه فرهنگ به معنای واقعی کلمه احساس نگرانی می کنم … هر چه می گذرد تجمع اصحاب حق را واجب تر و فوری تر احساس می کنم ... دستگاه‌های دولتی آغوش خود را به روی بچّه‌مسلمانها وجوانهای مؤمن و انقلابی وحزب اللّهی باز کنند ... مقام معظم رهبری
دوشنبه 28 آبان 1397
10 ربیع‌الاول 1440 / 2018 November 19
به این مورد امتیاز دهید
(0 رای‌ها)

به گزارش کربلاییان، سید‌قاسم جاسمی، نماینده مردم کرمانشاه در مجلس شورای اسلامی به عنوان نماینده موافق استیضاح وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی امروز در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در کرمانشاه به صحبت‌های خود در صحن علنی اشاره‌ای کرد.

نماینده مردم کرمانشاه در مجلس شورای اسلامی در ابتدا، اظهار داشت: ربیعی به عنوان وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی کمترین توجه را به این بخش نداشته و در تصمیمات کلان، نمایندگان خیلی این وزیر را رعایت کردند.

جاسمی در صحبت‌های کنایه‌آمیز به وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی، گفت: آقای ربیعی شما وزیر 8 میلیون جوانان بیکار هستید.

وی در ادامه صحبت‌های کنایه‌آمیز خود اعتراض جوانان را از روی خوشبختی کامل دانست و افزود: این پسرها و دخترها به دلیل اینکه هیچ مشکلی ندارند به کف خیابان‌ها می‌آیند.

جاسمی در خصوص رفاه‌ اجتماعی مردم نیز به کنایه، گفت: مشکلات در کشور وارونه جلوه داده می‌شود این مشکلات مختص ایران نیست، رفاه اجتماعی تا زیرگلوی مردم آمده است.

وی در جواب برخی نمایندگان که اجازه صحبت کردن به نمایند‌گان موافق به استیضاح وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی را نمی‌دهند، اظهار داشت: برخی نمایندگان با معامله از استیضاح عقب‌نشینی کردند، نمایندگان مجلس شان، منزلت و جایگاه خویش را حفظ کنند.

ارسال نظر

از پر شدن تمامی موارد الزامی ستاره‌دار (*) اطمینان حاصل کنید. کد HTML مجاز نیست.