در عرصه فرهنگ به معنای واقعی کلمه احساس نگرانی می کنم … هر چه می گذرد تجمع اصحاب حق را واجب تر و فوری تر احساس می کنم ... دستگاه‌های دولتی آغوش خود را به روی بچّه‌مسلمانها وجوانهای مؤمن و انقلابی وحزب اللّهی باز کنند ... مقام معظم رهبری
چهارشنبه 21 آذر 1397
3 ربیع‌الثانی 1440 / 2018 December 12
به این مورد امتیاز دهید
(0 رای‌ها)

حجت الاسلام توسلی درگفتگو با خبرنگار مرصاد اظهار داشت:اداره کل اوقاف و امورخیریه برای غنی سازی اوقات فراغت دانش آموزان طرح نشاط معنوی را در بقاع متبرکه برگزار می کند.


وی با اشاره به اینکه این طرح با یک رویکرد متفاوت در حال برگزاری است افزود: در سالهای گذشته به صورت ثابت در بقاع متبرکه کلاسهای احکام، ورزش، خطاطی و قرآن برگزار می شد اما امسال در کنار این کلاسها اردوهای یک روزه نیز تدارک دیده شده است.


معاون فرهنگی و اجتماعی اوقاف و امور خیریه استان کرمانشاه گفت: برخی بقاع اماکن تفریحی دارند اما ظرفیت برگزاری کلاسهای ثابت را نداشتند و از این رو با همکاری برخی نهادها اقدام به برگزاری این اردوها کرده ایم.


وی بیان کرد: درنتیجه رایزنی های صورت گرفته اداره کل اوقاف استان متعهد به تهیه امکانات و هدایا و برگزاری کلاسهای ورزشی و تفریحی و احکام برای رده سنی هفت تا ۱۸ سال شده است.


حجت الاسلام توسلی با اشاره به اینکه استقبال خوبی از این طرح شده گفت: طرح نشاط معنوی در ۱۲ بقعه متبرکه استان در حال برگزاری است.


وی از برپایی خیمه های معرفت برای کودکان و نوجوانان و برگزاری مشاوره در رده هفت تا ۱۸ سال خبر داد و افزود: ۱۳ مبلغ اعزامی از قم و هشت مبلغ بومی در سطح کرمانشاه در این کلاسها حضور دارند.


معاون فرهنگی و اجتماعی اوقاف و امور خیریه استان کرمانشاه با اشاره به تدارک برنامه های مهارتی با فنی و حرفه ای و آموزشی اردویی و تفریحی خاطر نشان کرد: به طور میانگین هفته ای ۴۰۰ دانش آموز در امام زاده باقر بیستون و در هریک از امام زاده های ابراهیم و احمد ۲۰۰ دانش آموز حضور می یابند.

ارسال نظر

از پر شدن تمامی موارد الزامی ستاره‌دار (*) اطمینان حاصل کنید. کد HTML مجاز نیست.