در عرصه فرهنگ به معنای واقعی کلمه احساس نگرانی می کنم … هر چه می گذرد تجمع اصحاب حق را واجب تر و فوری تر احساس می کنم ... دستگاه‌های دولتی آغوش خود را به روی بچّه‌مسلمانها وجوانهای مؤمن و انقلابی وحزب اللّهی باز کنند ... مقام معظم رهبری
سه شنبه 27 آذر 1397
9 ربیع‌الثانی 1440 / 2018 December 18
به این مورد امتیاز دهید
(0 رای‌ها)

آیت‌الله شیخ مصطفی علما پیش از ظهر امروز در جلسه شورای سیاست‌گذاری و راهبری چهلمین سال پیروزی انقلاب اسلامی استان کرمانشاه، اظهار داشت: امام خمینی (ره) بارها تکرار کرد که دشمن از اسلام سیلی خورده است، این سیلی خوردن برای دشمن گران تمام شده است.

نماینده ولی‌فقیه در استان کرمانشاه به تاثیر‌گذاری اسلام بر کشورهای دشمن انقلاب اسلامی اشاره و بیان کرد: این تاثیرات، آن‌ها را ناتوان کرده است.

وی با اشاره به مشکلات کنونی کشور، گفت: دولت باید نواقص را مدیریت کند و با همدلی و همکاری مردم وضعیت موجود را حل کند.

علما با بیان اینکه ملت با این مشکلات ناآشنا نیستند، افزود: ملت ولایت‌مدار ایران در هشت سال دفاع مقدس با دست خالی حسین‌وار جنگیدند، همین مردم بودند که جلوی دشمن ایستادگی کردند.

امام جمعه کرمانشاه با تاکید بر پیروی از راهبرد‌های امام راحل(ره) و مقام معظم رهبری، تصریح کرد: ما باید با یک مدیریت کارآمد به مردم امید دهیم، چرا که ما اکنون به برکت تفکرات و منش امام (ره) قدرت برتر منطقه هستیم.

وی سرمشق کردن چهلمین سالگرد انقلاب اسلامی را برای دیگر کشورها همچون چوب محکمی بر سر آمریکا دانست و گفت: دشمنان توطئه‌های خود را علیه چهلمین سالگرد انقلاب اسلامی آغاز کرده‌اند و لذا بزرگداشت باشکوه چهل سالگی انقلاب بهترین راه مقابله با تهدیدات و توطئه‌های دشمنان، منافقان و بیگانگان است.

ارسال نظر

از پر شدن تمامی موارد الزامی ستاره‌دار (*) اطمینان حاصل کنید. کد HTML مجاز نیست.