در عرصه فرهنگ به معنای واقعی کلمه احساس نگرانی می کنم … هر چه می گذرد تجمع اصحاب حق را واجب تر و فوری تر احساس می کنم ... دستگاه‌های دولتی آغوش خود را به روی بچّه‌مسلمانها وجوانهای مؤمن و انقلابی وحزب اللّهی باز کنند ... مقام معظم رهبری
چهارشنبه 28 آذر 1397
10 ربیع‌الثانی 1440 / 2018 December 19
به این مورد امتیاز دهید
(0 رای‌ها)

به گزارش کربلاییان، جلسه‌ای با عنوان هم‌اندیشی و برنامه‌ریزی نهادهای و دستگاه‌های مختلف فرهنگی و اجرای استان برای انجام برنامه‌های هفته بازخوانی و افشای حقوق بشر آمریکایی پیش از ظهر امروز در استانداری کرمانشاه برگزار شد.

اداره‌کل بنیاد شهید وامور ایثارگران، شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی، اداره‌کل حفظ آثار و نشر ارزش‌های دفاع مقدس‌، حوزه هنری، سپاه حضرت نبی‌اکرم(ص) استان از جمله دستگاه‌های و نهادهای حاضر در این جلسه بودند.

نهادهای مذکور هر کدام در حیطه وظایف خود برنامه‌هایی را که برای این هفته تدارک دیده‌اند، در این جلسه تشریح کردند.

برگزاری مراسم شهدای هفتم تیر به مناسبت شهادت مظلومانه دکتر بهشتی و 72 تن از یاران امام خمینی(ره) با انفجار بمب به دست منافقان در دفتر مرکزی حزب جمهوری اسلامی، از جمله برنامه ویژه این هفته است.

برگزاری سلسله نشست‌های معرفی ابعادی حقوق و بشر اسلامی، برگزاری نشست‌های بصیرت‌افزایی در زمینه شناخت ماهیت و چگونگی پیدایش گروه‌های تروریستی‌، فضاسازی محیطی، اجرای برنامه‌های تلویزیونی و برگزاری جلسات روشنگری از دیگر برنامه‌های اجرایی در این هفته از سوی سازمان‌ها و نهادهای مختلف است.

هفته بازخوانی و افشای حقوق بشر آمریکایی از چهارشنبه 6 تیرماه، تا سه‌شنبه 12 تیرماه هر روز با یک عنوان خاص و بر مبنای مباحث روشنگری و انقلابی در کرمانشاه برگزار می‌شود.

ارسال نظر

از پر شدن تمامی موارد الزامی ستاره‌دار (*) اطمینان حاصل کنید. کد HTML مجاز نیست.