در عرصه فرهنگ به معنای واقعی کلمه احساس نگرانی می کنم … هر چه می گذرد تجمع اصحاب حق را واجب تر و فوری تر احساس می کنم ... دستگاه‌های دولتی آغوش خود را به روی بچّه‌مسلمانها وجوانهای مؤمن و انقلابی وحزب اللّهی باز کنند ... مقام معظم رهبری
چهارشنبه 28 آذر 1397
10 ربیع‌الثانی 1440 / 2018 December 19
به این مورد امتیاز دهید
(0 رای‌ها)

 

حسن موحد امروز در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در کرمانشاه از اعزام ‌گروه‌های خادمیار آستان قدس رضوی به مشهد مقدس با هدف خدمت به زائران معنوی حضرت علی‌ابن موسی الرضا(ع) و در جوار بارگاه ملکوتی شمس‌الشموس خبر داد.

مسؤول نمایندگی آستان قدس رضوی استان کرمانشاه یادآور شد: گروه نخست خادمیاران رضوی شامل سه نفر پس از اعزام به شهر مشهد در هفته گذشته ( هفتم اسفندماه) ملبس به لباس خادمیاری شدند و گروه دوم با 2 خادمیار در 12 اسفندماه امسال در جوار حضرت انیس‌النفوس به افتخار معنوی و زیبای خادم در مرقد مطهر امام رضا(ع) مشغول به خدمات‌رسانی هستند.

موحد بیان کرد: ترویج خدمت‌رسانی خادمیاران در جوار ملکوتی و نورانی حضرت ثامن‌الحجج(ع) جزو برنامه‌های فرهنگی و اجتماعی آستان قدس رضوی در استان کرمانشاه است.

 

این مسؤول اظهار داشت: خادمیاران آستان قدس رضوی در استان کرمانشاه با دیدگاه انقلابی و ولایت‌مدار در خدمت اهداف نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران و دفاع از ارزش‌های ناب انقلاب اسلامی تلاش می‌کنند و در این راستا اصل اتحاد و خدمت‌گذاری در اولویت کاری آنان قرار دارد.

 

آخرین ویرایش در پنج شنبه, 17 اسفند 1396 ساعت 08:49

ارسال نظر

از پر شدن تمامی موارد الزامی ستاره‌دار (*) اطمینان حاصل کنید. کد HTML مجاز نیست.