در عرصه فرهنگ به معنای واقعی کلمه احساس نگرانی می کنم … هر چه می گذرد تجمع اصحاب حق را واجب تر و فوری تر احساس می کنم ... دستگاه‌های دولتی آغوش خود را به روی بچّه‌مسلمانها وجوانهای مؤمن و انقلابی وحزب اللّهی باز کنند ... مقام معظم رهبری
جمعه 23 آذر 1397
5 ربیع‌الثانی 1440 / 2018 December 14
به این مورد امتیاز دهید
(0 رای‌ها)

به گزارش کربلاییان، اختتامیه اجلاسیه شهید جعفری با حضور حسین یکتا مسئول قرارگاه امام رضایی ها، جعفر زمردیان جانشین بنیاد فرهنگی خاتم الاوصیا، حجت الاسلام قبادی ریاست سازمان تبلیغات استان کرمانشاه و جمعی از فعالین فرهنگی استان کرمانشاه در اردوگاه امام حسین مجتبی شهرستان صحنه برگزار شد.
در این مراسم حسین یکتا به ضرورت ورود تشکل های مردمی در امر خدمت رسانی به مردم تاکید کرد .
همچنین در این مراسم از آقایان حسین یکتا به نمایندگی از قرارگاه امام رضایی ها، محسن عباسی به نمایندگی از موکب امام حسن(ع) ، حسین لادانی به نمایندگی از مردم اصفهان، مهدی محمدی به نمایندگی از کانون امام علی(ع) ، بهزاد شهبازی به نمایندگی از خشت های مهربانی، حجت الاسلام فاطمی نسب امام جمعه سرپل ذهاب ، حجت الاسلام احمدی از قرارگاه امیرالمومنین(ع)  و بهمن نوروزی نماینده جبهه فرهنگی انقلاب در سرپل ذهاب در عرصه خدمت رسانی به زلزله زدگان تقدیر به عمل آمد.
در پایان این مراسم از آقایان بهروز همتی، محمدحسین پورعجل به واسطه سال ها فعالیت فرهنگی مذهبی و آقای رضا فرخشاهی به واسطه فعالیت های شاخص فرهنگی توسط جببه فرهنگی انقلاب تقدیر بعمل آمد.

آخرین ویرایش در شنبه, 12 اسفند 1396 ساعت 16:35

ارسال نظر

از پر شدن تمامی موارد الزامی ستاره‌دار (*) اطمینان حاصل کنید. کد HTML مجاز نیست.