در عرصه فرهنگ به معنای واقعی کلمه احساس نگرانی می کنم … هر چه می گذرد تجمع اصحاب حق را واجب تر و فوری تر احساس می کنم ... دستگاه‌های دولتی آغوش خود را به روی بچّه‌مسلمانها وجوانهای مؤمن و انقلابی وحزب اللّهی باز کنند ... مقام معظم رهبری
پنجشنبه 26 مهر 1397
7 صفر 1440 / 2018 October 18
به این مورد امتیاز دهید
(0 رای‌ها)

 

به گزارش کربلاییان، حضرت آیت الله مصطفی علما روز شنبه در این آیین که در دبیرستان نمونه دولتی امام صادق (ع) گیلانغرب برگزار شد، گفت:استقلال ایران بزرگترین دستاورد انقلاب اسلامی برای ایران است.
وی افزود: باید برای دانش آموزان بازگو شود که قبل از انقلاب ایران هیچ اختیاری از خود برای اداره کشور و ثروت های نفت وگازش نداشت اما امروز تنها کشوری در دنیا که هیچ وابستگی به قدرتهای بزرگ جهان ندارد ایران است.
وی در ادامه این بحث اظهار داشت: قبل از انقلاب نزدیک به 60 هزار مستشار آمریکایی در ایران حضور داشتند و همه مقدرات کشور از نیروهای مسلح تا وزارتخانه ها تحت فرمان آنها بودند.
وی گفت :امام خمینی (ره) با  تنها سرمایه خود یعنی اسلام ناب توانست طاغوت را از ایران بزداید و ابرقدرتهای شرق و غرب را متواضع کند و علارغم اینکه تمام جهان متحد شدند که این انقلاب به ثمر نرسد اما امروز ایران  یک ابر قدرت در خاورمیانه و اثر گذار در جهان است.
وی افزود: امروز دانش آموزان باید بدانند که بززگترین سرمایه ما اسلام است که میتواند آینده کشور را به کمک شما سربلند و با افتخار کند.

 

ارسال نظر

از پر شدن تمامی موارد الزامی ستاره‌دار (*) اطمینان حاصل کنید. کد HTML مجاز نیست.