در عرصه فرهنگ به معنای واقعی کلمه احساس نگرانی می کنم … هر چه می گذرد تجمع اصحاب حق را واجب تر و فوری تر احساس می کنم ... دستگاه‌های دولتی آغوش خود را به روی بچّه‌مسلمانها وجوانهای مؤمن و انقلابی وحزب اللّهی باز کنند ... مقام معظم رهبری
پنجشنبه 26 مهر 1397
7 صفر 1440 / 2018 October 18
به این مورد امتیاز دهید
(0 رای‌ها)

به گزارش کربلاییان، محسن فولادی در دیدار پیش از ظهر امروز سیدمحمدجعفر امامیان دبیر ستاد جبهه فرهنگی انقلاب اسلامی استان کرمانشاه از خبرگزاری فارس استان کرمانشاه، اظهار داشت: خبرگزاری فارس همواره با اولویت قراردادن ارزش‌ها و آرمان‌های انقلاب اسلامی در مسیر ترویج گفتمان انقلاب قدم برداشته است.

مدیر خبرگزاری فارس استان کرمانشاه ادامه داد: کارکنان این مجموعه با روحیه بسیجی و تلاش شبانه‌روزی به رسالت خویش عمل کرده، چرا که خبرنگاری عرصه‌ای حساس و کاری خطیر است و باید با تعهد به آن پرداخت.

وی یادآور شد: چندی پیش گروه کاریکاتور خبرگزاری فارس استان، طرح گرافیکی تمثال شهدای مدافع حرم استان کرمانشاه را آغاز کرده و این فعالیت به صورت مستمر در حال انجام است.

فولادی با بیان اینکه آئین رونمایی از تمثال شهدای مدافع حرم با حضور مسؤولان، چهره‌های فرهنگی و هنری و اصحاب رسانه برگزار می‌شود زمان آن را همزمان با فرارسیدن ایام‌الله دهه مبارک فجر انقلاب اسلامی اعلام کرد.

وی تصریح کرد: تیم عکس، فیلم و خبرنگاران خبرگزاری فارس استان کرمانشاه همواره وظیفه خود را می‌دانند و در مسیر ترویج فرهنگ ایثار و شهادت قدم برمی‌دارند و در این زمینه طی مدت اخیر آثار و اخبار متعددی منتشر شده است.

ارسال نظر

از پر شدن تمامی موارد الزامی ستاره‌دار (*) اطمینان حاصل کنید. کد HTML مجاز نیست.