در عرصه فرهنگ به معنای واقعی کلمه احساس نگرانی می کنم … هر چه می گذرد تجمع اصحاب حق را واجب تر و فوری تر احساس می کنم ... دستگاه‌های دولتی آغوش خود را به روی بچّه‌مسلمانها وجوانهای مؤمن و انقلابی وحزب اللّهی باز کنند ... مقام معظم رهبری
پنجشنبه 26 مهر 1397
7 صفر 1440 / 2018 October 18
به این مورد امتیاز دهید
(0 رای‌ها)

به گزارش کربلاییان، سیدمحمدجعفر امامیان، دبیر ستاد جبهه فرهنگی انقلاب اسلامی استان کرمانشاه به همراه تعدادی از چهره‌ها و شخصیت‌های فرهنگی پیش از ظهر امروز از دفتر خبرگزاری فارس استان کرمانشاه بازدید کردند.

دبیر ستاد جبهه فرهنگی انقلاب اسلامی استان کرمانشاه در این بازدید، اظهار داشت: به دنبال این هستیم با پیگیری از مسؤولان شورای اسلامی شهر و شهرداری، خیابان‌هایی را در کرمانشاه به نام شهدای مدافع حرم استان نامگذاری کنیم.

وی ادامه داد: برای طرح این موضوع این درخواست را به متولیان امر ارائه کرده‌ایم چنانچه این درخواست توسط مردم شهید‌‌پرور استان کرمانشاه بارها مطرح شده است.

امامیان با بیان اینکه اثرگذاری کار فرهنگی در جامعه بسیار زیاد است، گفت: همه نیروهای فرهنگی انقلاب اسلامی و دلسوزان نظام باید برای تقویت بنیان‌های فرهنگی و اثرگذار بر نسل جوان تمامی تلاش خود را به‌کار گیرند و اقدامات خوبی را انجام دهند.

آخرین ویرایش در پنج شنبه, 05 بهمن 1396 ساعت 10:08

ارسال نظر

از پر شدن تمامی موارد الزامی ستاره‌دار (*) اطمینان حاصل کنید. کد HTML مجاز نیست.