در عرصه فرهنگ به معنای واقعی کلمه احساس نگرانی می کنم … هر چه می گذرد تجمع اصحاب حق را واجب تر و فوری تر احساس می کنم ... دستگاه‌های دولتی آغوش خود را به روی بچّه‌مسلمانها وجوانهای مؤمن و انقلابی وحزب اللّهی باز کنند ... مقام معظم رهبری
پنجشنبه 22 آذر 1397
4 ربیع‌الثانی 1440 / 2018 December 13
به این مورد امتیاز دهید
(0 رای‌ها)

به گزارش کربلاییان،آیت الله علما نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه کرمانشاه در دیدار با شهردار کرمانشاه ، رئیس شورای اسلامی شهر و جمعی از معاونین و شهرداران مناطق کرمانشاه با تاکید بر خدمت رسانی مناسب و مطلوب به مردم گفت : مجموعه مدیران ما باید در تکریم ارباب رجوع و حل مشکلات مردم  همت بیشتری داشته باشند ،مدیران  ما باید با روی باز و حفظ کرامت  با مردم برخورد کنند و در اتاق مدیران همیشه به روی مردم باز باشد  و مشکلات را با تدبیر مدیریت و حل کنند.

آیت الله علما  افزودند :  شهرداری یکی از ارگانهایی است که مرجع  تعداد زیادی از مردم است  و حفظ کرامت مردم و حل مشکلات آنها بر همه مدیران  شهرداری واجب است .

ایشان تاکید کرد : شورای شهر باید همدل و یکصدا باشد چرا که این اصل برای مدیران ما یک سرمایه محسوب  می گردد و همدلی  و همراهی شهرداری و شورای شهر قطعاً به نفع شهر و مردم  خواهد بود .

مهندس رضایی شهردار کرمانشاه نیز در این دیدار ضمن ارائه گزارشی از عملکرد  شهرداری گفت  :  شهرداری کرمانشاه  طی سالجاری دوران سختی را به ویژه در رابطه  با مسائل مالی و اقتصادی پشت سر گذاشته و در بخش درآمدی با مشکلات زیادی مواجه بوده است .

وی افزود :  بعد از نفت بخش عظیمی از تولید ناخالص ملی به صنعت  ساخت و ساز مربوط  می شود  که با رکود  ساخت و ساز مربوط می شود که با رکود  ساخت و ساز در کشور  ،همه شهرداریها که منبع اصلی درآمد آنها از این منبع  می باشد با مشکل مواجه شده  اند و شهرداری کرمانشاه نیز از این امر مستثنی نبوده  از سویی  هم با مشکلاتی که برای شورای شهر در روند مصوبات وجود داشته در طول سال و بحث انتخابات  و روی کار آمدن شورای جدید عملا  مدت زمان زیادی  را جهت تصویب لواحی و طرح ها از دست دادیم ، اما همه این مشکلات مانع از خدمتگزاری پرسنل خدوم شهردارای به شهروندان  نشد .

شهردار کرمانشاه ادامه داد : در بحث زلزله نیز  شهرداری با تمام توان و امکانات  به یاری مردم آسیب دیده شتافت  و همچنین  بیش از 125 کامیون  کمک های مردمی   توسط ماشین آلات  شهرداری به مناطق زلزله زده  اعزام گردید .

وی در پایان با تشکر و قدردانی  از رویکرد نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه  کرمانشاه  نسبت به مسائل مختلف گفت :  رویکرد و نحوه ورود حضرت آیت الله  علما ء به موضوعات  و مسائل مختلف استان قابل تقدیر و تشکر است وجود  ایشان برای استان  غنیمتی محسوب می گردد  البته  آیت الله علما ء همیشه حامی  شورا و شهرداری نیز بوده اند  و در مباحث مختلف  مدبرانه ورود نموده اند .

مهندس کامران ملکی نائب رئیس شورای اسلامی شهر  کرمانشاه نیز در این دیدار گفت : مجموعه مدیران شهرداری همواره جهت کم کردن  بار روانی مردم و  رفع مشکلات  آنها  تلاش نموده اند و جا دارد از شهردار محترم و شهرداران مناطق  و مدیران سازمان ها تقدیر تشکر کنم ، شورا نیز همواره در کنار شهرداری بوده و برای مردم و شهروندان سنگ صبوری بوده است .

ارسال نظر

از پر شدن تمامی موارد الزامی ستاره‌دار (*) اطمینان حاصل کنید. کد HTML مجاز نیست.