در عرصه فرهنگ به معنای واقعی کلمه احساس نگرانی می کنم … هر چه می گذرد تجمع اصحاب حق را واجب تر و فوری تر احساس می کنم ... دستگاه‌های دولتی آغوش خود را به روی بچّه‌مسلمانها وجوانهای مؤمن و انقلابی وحزب اللّهی باز کنند ... مقام معظم رهبری
پنجشنبه 22 آذر 1397
4 ربیع‌الثانی 1440 / 2018 December 13
به این مورد امتیاز دهید
(0 رای‌ها)

حجت الاسلام رحیم جعفری مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان کرمانشاه در گفتگو با خبرنگار کربلاییان با بیان اینکه امسال کرمانشاه میزبان سی و ششمین دوره جشنواره بین‌المللی فیلم فجر خواهد بود، گفت: این پنجمین دوره است که کرمانشاه میزبان این جشنواره می‌شود.
حجت الاسلام رحیم جعفری افزود: از سال ٩١ تاکنون کرمانشاه میزبان چهار دوره جشنواره فیلم فجر بوده که متاسفانه در سال ٩٤ به دلیل کمبود اعتبارات از میزبانی این جشنواره محروم شد.
وی اظهار داشت: این جشنواره امسال نیز برای پنجمین بار در استان برگزار می‌شود که هماهنگی‌های بعدی در خصوص برگزاری این جشنواره از هفته‌های بعد دنبال خواهد شد.
مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان با بیان اینکه طی جشنواره فجر سال گذشته ۲۰ فیلم در کرمانشاه اکران شد، گفت: امیدواریم امسال نیز بتوانیم اکران تعداد مناسبی از فیلم‌های شاخص جشنواره را در استان داشته باشیم.
وی خاطرنشان کرد: همانند سال‌های گذشته اکران فیلم‌های سی و ششمین دوره جشنواره بین‌المللی فیلم فجر در دو سینمای آزادی و فرهنگ خواهد بود.

ارسال نظر

از پر شدن تمامی موارد الزامی ستاره‌دار (*) اطمینان حاصل کنید. کد HTML مجاز نیست.