در عرصه فرهنگ به معنای واقعی کلمه احساس نگرانی می کنم … هر چه می گذرد تجمع اصحاب حق را واجب تر و فوری تر احساس می کنم ... دستگاه‌های دولتی آغوش خود را به روی بچّه‌مسلمانها وجوانهای مؤمن و انقلابی وحزب اللّهی باز کنند ... مقام معظم رهبری
پنجشنبه 22 آذر 1397
4 ربیع‌الثانی 1440 / 2018 December 13
به این مورد امتیاز دهید
(0 رای‌ها)

به گزارش کربلاییان، آیت الله علما نماینده، ولی فقیه در استان و خطیب نماز این هفته کرمانشاه ضمن دعوت همه مومنین به رعایت تقوی الهی و عدالت با اشاره به تلاش دشمنان برای ضربه زدن به اسلام نظام در جریانات اخیر گفت:

این مردم به عنوان صاحبان اصلی انقلاب با گذشت چهار دهه از پیروزی انقلاب اسلامی هر جا لازم بود قاطعانه در برابر دشمنان اسلام ایستاده اند
امام جمعه کرمانشاه هوشیاری و دشمن شناسی را از نکات مهمی است که رهبرمعظم انقلاب اسلامی همواره بر آن تاکید دارند
وی در ادامه افزود: برنامه ریزی‌ها و سرمایه گذاری‌های میلیاردی در اتاق فکر ویژه برای مقابله با جمهوری اسلامی تدوین میشود و این روز‌ها که آمریکا از ایران و جبهه مقاومت اسلامی در سوریه، عراق و یمن شکست خورده در پی جبران آن است.
خطیب نماز جمعه کرمانشاه یادآور شد: آنچه نقشه‌های دشمنان را خنثی می‌کند روح شجاعت و فداکاری است که از فرهنگ ایثار و شهادت سرچشمه می‌گیرد.
وی در ادامه تصریح کرد: عزت، امنیت و پیشرفت امروز کشور را مدیون از جان گذشتگی شهدا هستیم.
آیت الله علما همچنین با قدر دانی از حضور پر شور مردم در راهپیمایی حمایت از انقلاب اسلامی خواستار توجه ویژه مسئولان به مشکلات مردم شد و گفت: خدمتگذران مردم باید این مطالب به حق را بشنوند و برای رفع مشکلات همت کنند.
وی همچنین به وضعیت بیکاری در استان اشاره‌ای کرد و اظهار داشت: ما مرتب آمار بیکاری استان را به مسئولان یادآوری کردیم و خانواده‌ها از مسئولان انتظار دارند با برنامه ریزی و راهکار‌های مناسب و موثر برای اشتغال جوانان چاره اندیشی کنند.
آیت الله علما در پایان به مسئولان توصیه کرد در عرصه سیاست خارجی فریب دیپلماسی توطئه و خیانت را نخورید، زیرا تاریخ نشان می‌دهد اعتماد به مستکبران جز ضرر ثمر دیگری نداشته است.

ارسال نظر

از پر شدن تمامی موارد الزامی ستاره‌دار (*) اطمینان حاصل کنید. کد HTML مجاز نیست.