در عرصه فرهنگ به معنای واقعی کلمه احساس نگرانی می کنم … هر چه می گذرد تجمع اصحاب حق را واجب تر و فوری تر احساس می کنم ... دستگاه‌های دولتی آغوش خود را به روی بچّه‌مسلمانها وجوانهای مؤمن و انقلابی وحزب اللّهی باز کنند ... مقام معظم رهبری
پنجشنبه 6 ارديبهشت 1397
10 شعبان 1439 / 2018 April 26
به این مورد امتیاز دهید
(0 رای‌ها)

به گزارش کربلاییان، همایش جوان انقلابی به همت بسیج دانشجویی استان کرمانشاه و با حضور مسئولین بسیج دانشجویی دانشگاه های استان و دانشجویان در تالار شهید علیمحمدی در دانشگاه رازی کرمانشاه برگزار شد.
در این همایش دکتر شفیعی، استاد دانشگاه امام حسین(ع) و کارشناس مسائل سیاسی در این همایش به تشریح راهبردهای اساسی دشمنان انقلاب در مواجه با ایران اسلامی پرداخت و اظهار داشت: دشمنان ایران اسلامی پس از به ثمر نشستن انقلاب شکوهمند ایران همواره در صدد هستند تا از راه های مختلف فرهنگی، اجتماعی و سیاسی به ارکان نظام نفوذ کرده و در راه پیشرفت کشور اخلال ایجاد کنند.

 

 استاد دانشگاه امام حسین(ع) در ادامه سخنان خود گفت: دشمنان انقلاب اسلامی ایران در برهه کنونی 3 راهبرد اساسی برای مقابله با ایران اسلامی برای خود تعریف کردند و در صدد هستند تا با تحقق اهداف خود به نیت پلیدشان که همان برگرداندن ایران به دوران قبل از انقلاب و سیطره بر جهان است، جامعه عمل بپوشانند.

 

این کارشناس مسائل سیاسی با بیان اینکه راهبردهای اساسی استکبار در کنگره آمریکا اتخاذ می شود و دائمی است، خاطرنشان کرد: تغییر حکومت ها کوچکترین تعللی در اجرای راهبردها ایجاد نمی کند و پدیده ترامپ هم از این قاعده مستثنی نیست بطوریکه وی نیز در این راه قدم گذاشته و تحرکات اخیرش در مورد سوریه و دیگر کشورها خود مؤید مطالب ذکر شده است.

 

وی در ادامه سخنان خود به تشریح راهبردهای اساسی آمریکا پرداخت و گفت: تغییر نظام و یا ساختار آن، مهار و کنترل نظام ایران در منطقه و جهان و نهایتا تغییر رفتار در نظام از جمله راهبردهای آمریکا برای مقابله با انقلاب اسلامی ایران ذکر شده است.

 

دکترشفیغی با بیان اینکه دانشجویان بسیجی در برهه کنونی وظیفه سنگینی‌ دارند تا جریان های انقلابی و غیر انقلابی را بین مردم تبیین کنند، گفت: قانونمداری، مقاومت در برابر دشمنان، دانستن درد مردم و همت جهادی و مسئله اقتصاد از جمله مسائل اصلی کشور است که دانشجویان با رعایت آنها  می توانند زمینه های پیشرفت کشور را فراهم کنند.

 

  این استاد دانشگاه از دانشجویان بسیجی خواست: با روحیه انقلابی و از روی اعتقادات مذهبی و رعایت معنویات بخصوص اخلاقیات وارد مباحث چالش برانگیز انقلاب شوند تا با نصب العین قراردادن فرامین رهبر معظم انقلاب اسلامی بتوانند توطئه های دشمنان در محیط های دانشگاهی را خنثی کنند.

.

وی تصریح کرد: دانشجویان بسیجی در برهه کنونی باید با ایجاد فضای مهر و محبت توأم با تفکر در دانشگاه و جامعه،  شاخص های انقلابی گری را در بین مردم بخصوص جوانان تبیین کنند.

 

ارسال نظر

از پر شدن تمامی موارد الزامی ستاره‌دار (*) اطمینان حاصل کنید. کد HTML مجاز نیست.