در عرصه فرهنگ به معنای واقعی کلمه احساس نگرانی می کنم … هر چه می گذرد تجمع اصحاب حق را واجب تر و فوری تر احساس می کنم ... دستگاه‌های دولتی آغوش خود را به روی بچّه‌مسلمانها وجوانهای مؤمن و انقلابی وحزب اللّهی باز کنند ... مقام معظم رهبری
پنجشنبه 6 ارديبهشت 1397
10 شعبان 1439 / 2018 April 26
به این مورد امتیاز دهید
(0 رای‌ها)

به گزارش کربلاییان، به همت بسیج دانشجویی دانشگاه علوم پزشکی کرمانشاه " کرسی آزاد اندیشی با موضوع ازدواج دانشجویی بله یا خیر "با حضور بیش از 250 نفر از دانشجویان در سالن مجتمع بوستان برگزار شد .

در این کرسی دانشجویان به دو گروه مخالف و موافق تقسیم شدند و هر کدام معیارهای خود را در جمع دانشجویان حاضر در کرسی با حضور داوری خانم دکتر عباسپور رئیس اداره مشاوره و سلامت روان دانشگاه بازگو کردند .

در بین کرسی نیز چند کلیپ در مورد ازدواج پخش شد و سپس دکتر عباسپور به عنوان داور ،  در یک جمع بندی کلی دیدگاه های علمی خود را در خصوص ازدواج بیان کرد و اظهار داشت: هر چیزی یک زمان مشخص دارد و رشد و تکامل انسان ها زمان خاصی را می پذیرد و ازدواج در دوره جوانی خوب و پسندیده است و هیچ جامعه و یا محیطی مثل دانشگاه شرایط شناخت برای ازدواج را فراهم نمی کند به شرط اینکه مدیریت رفع عاطفی داشته باشید و ازدواج فرایند بسیار زیبایی در روند زندگی افراد دارد و بسیار پیچیده است.

 وی  در خصوص ازدواج در دوران دانشجویی گفت: ازدواج در دوران دانشجویی انسجام فکری به انسان می دهد و شتابزده نباید تصمیم گرفت و باید مراحل ازدواج طی شود و با نظارت یک واسطه انجام شود و در ازدواج باید به دنبال آرامش دهی و آرامش بخشی باشیم .

ارسال نظر

از پر شدن تمامی موارد الزامی ستاره‌دار (*) اطمینان حاصل کنید. کد HTML مجاز نیست.