در عرصه فرهنگ به معنای واقعی کلمه احساس نگرانی می کنم … هر چه می گذرد تجمع اصحاب حق را واجب تر و فوری تر احساس می کنم ... دستگاه‌های دولتی آغوش خود را به روی بچّه‌مسلمانها وجوانهای مؤمن و انقلابی وحزب اللّهی باز کنند ... مقام معظم رهبری
پنجشنبه 29 شهريور 1397
9 محرم 1440 / 2018 September 20
به این مورد امتیاز دهید
(0 رای‌ها)

به گزارش کربلاییان، حسن موحد در گفت‌وگو با خبرنگار تسنیم در کرمانشاه از برگزاری جشنواره رسانه‌ای ابوذر در کرمانشاه خبر داد و اظهار داشت: زمان برگزاری جشنواره 25 ذرماه در استان کرمانشاه و کار داوری آثار از 20 آذرماه سال جاری انجام می‌شود.

مسئول بسیج رسانه استان کرمانشاه با اشاره به اینکه علاقه‌مندان تا 15 آذر ماه مهلت دارند در این جشنواره شرکت کنند گفت: این جشنواره در 6 محور تولید ملی و اقتصاد مقاومتی، شناخت دشمن، مبارزه با تروریسم، آزاد اندیشی، مبارزه با آسیبهای اجتماعی، عمل انقلابی است که علاقه‌مندان می‌توانند آثار خود را ارسال کنند.

موحد افزود: علاقه‌مندان آثار خود را در قالب گزارش، خبر، یادداشت، کاریکاتور، مستند، بخش آزاد و کلیپ به باشگاه خبرنگاران جوان دبیرخانه جشنواره ارسال کنند.

وی با اشاره به این که تحقق منویات مقام معظم رهبری از محورهای اصلی برگزاری این جشنواره است افزود: سومین جشنواره رسانه‌ای ابوذر در دو بخش کشوری و استانی فراخوان شده و شرکت‌کنندگان می‌توانند در بخش‌های مقاله نویسی، گزارش نویسی، یادداشت و سرمقاله، تیتر، عکس خبری، فیلم کوتاه 2 دقیقه ای و انیمیشن آثار خود را آماده کنند.

مسئول بسیج رسانه استان کرمانشاه عنوان کرد: از محورهای اصلی این جشنواره می‌توان به گفتمان‌سازی حول منویات مقام معظم رهبری توسط اصحاب قلم و رسانه استان یک امر لازم و ضروری است که امیدواریم بتوانیم با بهره‌گیری از ظرفیت‌های صاحبان قلم شاهد تحقق اهداف خود در این راستا باشیم.

ارسال نظر

از پر شدن تمامی موارد الزامی ستاره‌دار (*) اطمینان حاصل کنید. کد HTML مجاز نیست.