در عرصه فرهنگ به معنای واقعی کلمه احساس نگرانی می کنم … هر چه می گذرد تجمع اصحاب حق را واجب تر و فوری تر احساس می کنم ... دستگاه‌های دولتی آغوش خود را به روی بچّه‌مسلمانها وجوانهای مؤمن و انقلابی وحزب اللّهی باز کنند ... مقام معظم رهبری
پنجشنبه 29 شهريور 1397
9 محرم 1440 / 2018 September 20
به این مورد امتیاز دهید
(0 رای‌ها)

به گزارش کربلاییان، آیت‌الله مصطفی علما صبح امروز در نشستی با استاندار کرمانشاه با اشاره به اینکه هر منطقه و استانی استعدادهای خاص خود را دارد که بهترین زمینه برای اجرای اقتصاد مقاومتی نیز همین استعدادها است اظهار داشت: مهمترین استعداد استان کرمانشاه در حوزه کشاورزی، باغداری و دامداری است زیرا این استان 900 هزار هکتار زمین کشاورزی حاصلخیز دارد و مشکل کم‌آبی نیز ندارد.

علما افزود: استان کرمانشاه استعداد تولید محصولات کشاورزی و باغداری با سود بالا همچون پسته، زعفران، زیتون و عسل دارد که نیازی به اعتبار و سرمایه‌گذاری‌های کلان نیز ندارد و تنها نیازمند تدبیر و حمایت است.

وی گفت: از استاندار انتظار می‌رود که در بحث اشتغال و کارآفرینی با توجه به شرایط بحرانی استان کرمانشاه نهایت حمایت و تلاش را داشته باشد و بیشتر از استعدادهای استان بهره ببرند زیرا طرحهای بزرگی در مدیریتهای قبلی با هزینه‌های سنگین انجام شد و امروز نیمه‌کاره رها شده‌اند.

 

ارسال نظر

از پر شدن تمامی موارد الزامی ستاره‌دار (*) اطمینان حاصل کنید. کد HTML مجاز نیست.