در عرصه فرهنگ به معنای واقعی کلمه احساس نگرانی می کنم … هر چه می گذرد تجمع اصحاب حق را واجب تر و فوری تر احساس می کنم ... دستگاه‌های دولتی آغوش خود را به روی بچّه‌مسلمانها وجوانهای مؤمن و انقلابی وحزب اللّهی باز کنند ... مقام معظم رهبری
پنجشنبه 29 شهريور 1397
9 محرم 1440 / 2018 September 20
به این مورد امتیاز دهید
(0 رای‌ها)

ستاد مردمی در امتداد روح الله همچون سال های اخیر با حمایت اداره اوقاف و شهردای و با همکاری مؤسسات و دستگاه ها غرفه های فرهنگی در مسیر راهپیمایی روز قدس را برپا کرد. غرفه کودک و نقاشی (اداره کل کتابخانه های عمومی)، غرفه هیئت دوچرخه سواری، غرفه نشریه ریحانه آفرینش و غرفه دارت از جمله برگزار کنندگان فرهنگی این راهپیمایی بودند.

گفتنی است شهرداری کرمانشاه و اتحادیه انجمن های اسلامی دانش آموزان برنامه های فرهنگی دیگری را برای کودکان و دانش آموزان اجرا نمودند.

در این برنامه دانش آموزان انجمن اسلامی با ویژه برنامه های «قدس قلب من» است شامل تریبون آزاد با شعار به خانه ات برگرد (با موضوع مظلومیت مردم فلسطین،جنایات اسرائیل، آینده رژیم صهیونیستی)، پویش دانش آموزی با عنوان قدس قلب من است، تشکیل غرفه های قصه خوانی، دارت و ساخت آدمک های سران استکبار ،داعش و شاه عربستان و به آتش کشیدن آنان در این راهپیمایی حضور پیدا کردند.

در مراسم امسال جمعیت هلال احمر با پمپاژ آب در مسیر راهپیمایی موجبات رفاه حال روزه داران در گرمای تابستان را فراهم نمود.

 

آخرین ویرایش در شنبه, 03 تیر 1396 ساعت 12:13

ارسال نظر

از پر شدن تمامی موارد الزامی ستاره‌دار (*) اطمینان حاصل کنید. کد HTML مجاز نیست.