در عرصه فرهنگ به معنای واقعی کلمه احساس نگرانی می کنم … هر چه می گذرد تجمع اصحاب حق را واجب تر و فوری تر احساس می کنم ... دستگاه‌های دولتی آغوش خود را به روی بچّه‌مسلمانها وجوانهای مؤمن و انقلابی وحزب اللّهی باز کنند ... مقام معظم رهبری
پنجشنبه 22 آذر 1397
4 ربیع‌الثانی 1440 / 2018 December 13
به این مورد امتیاز دهید
(0 رای‌ها)

روابط عمومی اداره کل کتابخانه های عمومی استان کرمانشاه اعلام کرد به مناسبت دهه فجر، عضویت در کتابخانه های عمومی در 12 و 13 بهمن ماه رایگان است.

مدیرکل کتابخانه های عمومی استان از افتتاح کتابخانه عمومی شهید علیمردان ایزدی در روستای شهید ایزدی کرمانشاه با حضور فرماندار، روسای ادارات و خانواده شهید در دهه مبارک فجر خبر داد.

خونسار در ادامه با اشاره به افتتاح 9 نمایشگاه کتاب در شهرستان ها در طول سالجاری از حضور پررنگ کتابخانه های عمومی در نمایشگاه کتاب استان گفت و اظهار داشت: در این نمایشگاه ها، با همت و تلاش کتابداران عزیز، ضمن برقراری میز مشاوره کتاب، برنامه های قصه گویی برای کودکان در ایام نمایشگاه در کتابخانه های عمومی استان اجرا خواهد شد.

مدیرکل کتابخانه های عمومی استان در ادامه تشریح کرد: بمناسبت سالروز پیروزی انقلاب اسلامی ایران و همزمان با آغاز دهه مبارک فجر در روزهای 12 و 13 بهمن ماه عضویت در تمامی کتابخانه های عمومی استان رایگان میباشد.

مدیرکل کتابخانه های عمومی استان در بخش دیگر از سخنان خود از برگزاری بیش از 90 برنامه فرهنگی در سراسر استان بمناسبت دهه مبارک فجر و پیروزی انقلاب اسلامی خبر داد و تصریح کرد: برنامه های متنوعی از قبیل نشست های نقد و بررسی کتاب، نشست کتاب‌خوان کتابخانه ای و مدرسه ای، جلسات قصه گویی و جمع خوانی در مدارس و کتابخانه ها، برگزاری مسابقات کتابخوانی و نقاشی در این ایام مبارک برگزار میشود.

ارسال نظر

از پر شدن تمامی موارد الزامی ستاره‌دار (*) اطمینان حاصل کنید. کد HTML مجاز نیست.