در عرصه فرهنگ به معنای واقعی کلمه احساس نگرانی می کنم … هر چه می گذرد تجمع اصحاب حق را واجب تر و فوری تر احساس می کنم ... دستگاه‌های دولتی آغوش خود را به روی بچّه‌مسلمانها وجوانهای مؤمن و انقلابی وحزب اللّهی باز کنند ... مقام معظم رهبری
دوشنبه 26 آذر 1397
8 ربیع‌الثانی 1440 / 2018 December 17
به این مورد امتیاز دهید
(0 رای‌ها)

جبهه رسانه‌ای و فرهنگی انقلاب اسلامی استان کرمانشاه به مناسبت روز ملی کرمانشاه با اعلام آغاز به کار خویش پیش از ظهر امروز تشکیل جلسه رسمی داد.

براساس این گزارش، جلسه مدیران رسانه‌ای و فرهنگی جریان گفتمان انقلاب اسلامی استان کرمانشاه با گردهم‌آمدن در شرایط حساس فعلی تصمیم گرفتند اهدافی از جمله مطالبه‌گری از مسؤولان، فرهنگ‌سازی مفاهیم صحیح، انعکاس خدمات صورت گرفته و ترویج گفتمان انقلاب اسلامی را با جدیت و حفظ وحدت به دور از هرگونه جناح‌بندی گروهی و سیاسی دنبال کنند.

این جلسه با همت خبرگزاری فارس و همراهی تمامی مدیران دلسوز و انقلابی رسانه‌ها و مجموعه‌های فرهنگی استان برگزار شد که در آن مدیران مجموعه‌های فرهنگی همچون قرارگاه فرهنگی کربلا، موسسه فرهنگی امام خامنه‌ای و مدیران خبرگزاری‌ها و رسانه‌ها از جمله فارس، تسنیم، مهر، مرصاد، صدا و سیما، سراج، بسیج رسانه، ابوذر، اتفاق و چندتن از فعالان رسانه‌ای و فرهنگی حضور داشتند.

در این جلسه مقرر شد، بحث امیدآفرینی در جامعه با تاکید جدی بر پیگیری مطالبات مردم، بیان دستاوردهای نظام دولت و دست‌اندرکاران سازمان نهادهای مختلف مورد توجه قرار گیرد که روح این کار در واقع همان انجام فریضه امر به معروف و نهی از منکر است.

در این جلسه همچنین بر هم‌افزایی، وحدت، تعامل و برنامه‌ریزی برای رسیدن به اهداف موردنظر به صورت جدی و مستمر تاکید شد که در این صورت با مورد توجه قرار گرفتن حفظ روحیه انقلابی، جناح‌بندی سیاسی و گروهی هیچ جایگاهی نخواهد داشت.

گفتنی است، جبهه رسانه‌ای و فرهنگی انقلاب اسلامی استان کرمانشاه استفاده از ظرفیت‌ها و استعدادهای رسانه‌ای و فرهنگی استان که دغدغه گفتمان انقلاب اسلامی و پیگیری مطالبات مردمی را دارند و هیچ منفعت‌طلبی حزبی و گروهی را مورد توجه نداشته و در دستیابی به اهداف ترسیم شده، مشارکت‌کنند را مورد توجه قرار می‌دهند.

آخرین ویرایش در شنبه, 06 مرداد 1397 ساعت 13:12

ارسال نظر

از پر شدن تمامی موارد الزامی ستاره‌دار (*) اطمینان حاصل کنید. کد HTML مجاز نیست.