در عرصه فرهنگ به معنای واقعی کلمه احساس نگرانی می کنم … هر چه می گذرد تجمع اصحاب حق را واجب تر و فوری تر احساس می کنم ... دستگاه‌های دولتی آغوش خود را به روی بچّه‌مسلمانها وجوانهای مؤمن و انقلابی وحزب اللّهی باز کنند ... مقام معظم رهبری
چهارشنبه 28 آذر 1397
10 ربیع‌الثانی 1440 / 2018 December 19
به این مورد امتیاز دهید
(0 رای‌ها)

مهدی احمدی دبیر برگزاری دوره مهدویت موسسه مصاف در کرمانشاه در گفتگو با خبرنگار کربلاییان اظهار داشت: دوره مقدماتی ۱ و ۲ معارف مهدویت جهت بالابردن اگاهی مهدی یاوران با همکاری بنیاد مهدویت به مدت ۱۰ هفته در روزهای جمعه با حضور ۱۲۰ شرکت کننده در کرمانشاه برگزار شد.

احمدی در ادامه یادآور شد: این دوره توسط نمایندگی موسسه مصاف ایرانیان در کرمانشاه در سالن آمفی تاتر کمیته امداد امام خمینی(ره) برگزار گردید.

وی ادامه داد: این دوره با حضور اساتید مطرح مهدویت از قم و تهران از 10 مرداد ماه شروع شد و در تاریخ 6 مهر با برگزاری آزمون پایانی به اتمام رسید.

دبیر برگزاری این دوره با اشاره به ثبت نام اینترنتی این دوره افزود: ثبت نام این دوره از طریق فراخوان اینترنتی ، نصب تبلیغات شهری و پیامک صورت گرفت که 120 نفر برای شرکت در این دوره ثبت نام و در دوره شرکت کردند.

گفتنی است در پایان احمدی نماینده موسسه مصاف ایرانیان در کرمانشاه افزود: قبول شدگان در آزمون مقدماتی میتوانند در دوره تکمیلی و تربیت مربی شرکت کنند و ان شاالله در آینده نزدیک دوره تکمیلی برای قبول شدگان در آزمون دوره مقدماتی برگزار میشود.

آخرین ویرایش در یکشنبه, 15 مهر 1397 ساعت 09:34

ارسال نظر

از پر شدن تمامی موارد الزامی ستاره‌دار (*) اطمینان حاصل کنید. کد HTML مجاز نیست.