در عرصه فرهنگ به معنای واقعی کلمه احساس نگرانی می کنم … هر چه می گذرد تجمع اصحاب حق را واجب تر و فوری تر احساس می کنم ... دستگاه‌های دولتی آغوش خود را به روی بچّه‌مسلمانها وجوانهای مؤمن و انقلابی وحزب اللّهی باز کنند ... مقام معظم رهبری
سه شنبه 29 آبان 1397
11 ربیع‌الاول 1440 / 2018 November 20
به این مورد امتیاز دهید
(0 رای‌ها)

 بهمن صحرایی در گفتگو با مرصاد ، در خصوص آخرین وضعیت ساخت این نیم‌ضریح گفت: ستاد بازسازی استان کرمانشاه پروژه‌های زیادی بعد از سقوط صدام در عتبات عالیات اجرا کرده است.

وی افزود: آخرین پروژه نیم‌ضریح مقام حضرت زینب (س) است که برای نصب در خیمه‌گاه باب القبله در کربلا آماده می‌شود.

رییس ستاد بازسازی عتبات عالیات استان کرمانشاه بیان داشت: کارهای مقدماتی آن در مسجد جامع انجام شده و استادکاران قلم‌کار کارهای نهایی در مسجد معتضدی در حال انجام است.

صحرایی گفت: طی هفته‌های آینده و قبل از اربعین کار ساخت این نیم‌ضریح به اتمام می‌رسد و به کربلا منتقل می‌شود تا به یادگار از کرمانشاه بماند.

وی خاطرنشان کرد: بازدید از نیم‌ضریح همه روزه صبح و عصر برای عموم مردم آزاد است و از برکت این نیم‌ضریح بهره‌مند شوند.

رییس ستاد بازسازی عتبات عالیات استان کرمانشاه ادامه داد: هیچ اعتبار و بودجه دولتی در پروژه‌های بازسازی عتبات استفاده نمی‌شود و همه بر پایه کمک‌های و نذروات مردمی است.

صحرایی تصریح کرد: از پنجم محرم نیز برنامه‌های خاصی در مسجد معتضدی اجرا خواهیم کرد و برنامه‌ریزی کرده‌ایم تا طی روز ادارات و هیئات مذهبی مختلف از این برنامه‌ها و نیم‌ضریح مستقر در مسجد بهره‌مند شوند.

ارسال نظر

از پر شدن تمامی موارد الزامی ستاره‌دار (*) اطمینان حاصل کنید. کد HTML مجاز نیست.