در عرصه فرهنگ به معنای واقعی کلمه احساس نگرانی می کنم … هر چه می گذرد تجمع اصحاب حق را واجب تر و فوری تر احساس می کنم ... دستگاه‌های دولتی آغوش خود را به روی بچّه‌مسلمانها وجوانهای مؤمن و انقلابی وحزب اللّهی باز کنند ... مقام معظم رهبری
چهارشنبه 21 آذر 1397
3 ربیع‌الثانی 1440 / 2018 December 12
به این مورد امتیاز دهید
(0 رای‌ها)

رضا فرخشاهی اظهار داشت: ارتش در سال گذشته از جمله در حمل و نقل کمک‌های بسیاری داشت و برنامه ویژه امسال در ارتش برگزاری صبحگاه مشترک با خدام رضوی و دیگر برنامه‌ها است.

وی عنوان کرد: در زمینه برنامه‌های سپاه جشن‌های بزرگی تدارک دیده شده و در شب میلاد ثامن‌‌الحجج (ع)، سپاه برنامه ویژه‌ای‌ را خواهد داشت که در پارک زرین برگزار می‌شود.

فرخشاهی با اشاره به اینکه در تمام شهرستان‌ها فرماندهان سپاه رکن‌های اصلی برنامه زیر سایه خورشید هستند گفت: فرماندارها و ائمه جمعه برنامه‌های زیاد و متنوعی در ‌شورای اداری در طول این 10 روز خواهند داشت.

وی با اشاره به شور و حال مردم اسلام‌آباد غرب، کرندغرب، سنقر و کلیایی و تمام شهرستان‌ها ‌گفت: سال گذشته ستادهایی در شهرستان‌ها تشکیل شد و نمایندگانی از ستاد استانی مسئول این ستاد ها شدند که اسامی آنان در دسترس است.

فرخشاهی بیان کرد: ظرفیت و فرصت‌های تبلیغی در این ایام ایجاد ‌شده که باید هزاران حدیث از اهل بیت(ع) نشر داده شود و معارف ویژه نبوی در اختیار مردم قرار گیرد که اینها همگی زمینه‌ساز ظهور حضرت مهدی(عج‌) ‌خواهد شد.

ارسال نظر

از پر شدن تمامی موارد الزامی ستاره‌دار (*) اطمینان حاصل کنید. کد HTML مجاز نیست.