در عرصه فرهنگ به معنای واقعی کلمه احساس نگرانی می کنم … هر چه می گذرد تجمع اصحاب حق را واجب تر و فوری تر احساس می کنم ... دستگاه‌های دولتی آغوش خود را به روی بچّه‌مسلمانها وجوانهای مؤمن و انقلابی وحزب اللّهی باز کنند ... مقام معظم رهبری
چهارشنبه 21 آذر 1397
3 ربیع‌الثانی 1440 / 2018 December 12
به این مورد امتیاز دهید
(0 رای‌ها)

به گزارش کربلاییان، مسؤول جشن‌های بین‌المللی زیر سایه خورشید در استان کرمانشاه گفت: جشن‌های بین‌المللی زیر سایه خورشید امسال با بیش از ۱۷۰ برنامه در سطح استان برگزار می‌شود.

رضا فرخشاهی در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در کرمانشاه، اظهار داشت: جشن‌های بین‌المللی زیر سایه خورشید هر ساله از ولادت حضرت معصومه(س) تا ولادت امام رضا(ع) با حضور خادمان رضوی و پرچم متبرکه حرم رضوی به مدت، ۱۰ روز برگزار می‌شود.

وی گفت: جشن‌های بین‌المللی زیر سایه خورشید امسال با بیش از ۱۷۰ برنامه در ۱۴ شهرستان سطح استان برگزار می‌شود.

به گفته مسؤول برگزاری جشن‌های بین‌المللی زیر سایه خورشید استان کرمانشاه، دیدار با علما‌، فرهیختگان‌، خانواده شهدا،‌ بازدید از مناطق زلزله‌زده، زندانیان، کارگران،‌ فعالان اقتصادی،‌ بیماران و سرداران فرهنگی از برنامه‌های شاخص این جشن بین‌المللی است.

فرخشاهی آشنایی با سیره امام رضا(ع) را در قالب کاروان‌های زیر سایه خورشید بیان کرد و گفت: آشنایی با مناطق محروم و حفظ استقلال و عزت ملی از دیگر اهداف این جشن‌ها در سطح بین‌المللی است.

ارسال نظر

از پر شدن تمامی موارد الزامی ستاره‌دار (*) اطمینان حاصل کنید. کد HTML مجاز نیست.