در عرصه فرهنگ به معنای واقعی کلمه احساس نگرانی می کنم … هر چه می گذرد تجمع اصحاب حق را واجب تر و فوری تر احساس می کنم ... دستگاه‌های دولتی آغوش خود را به روی بچّه‌مسلمانها وجوانهای مؤمن و انقلابی وحزب اللّهی باز کنند ... مقام معظم رهبری
چهارشنبه 21 آذر 1397
3 ربیع‌الثانی 1440 / 2018 December 12
به این مورد امتیاز دهید
(0 رای‌ها)

به گزارش کربلاییان، آیت الله مصطفی علما امروز یکشنبه در نشست ستاد اعتکاف استان کرمانشاه اظهار داشت: بسیاری از شعائر اسلام  نه تنها یک کار موثر فردی محسوب می شود بلکه با اثر گذاری در جامعه یک فعالیت مهم اجتماعی و فرهنگی نیز محسوب می شود.

وی افزود: اعتکاف  یکی از فعالیت های اثر گذار است که جدا از تاثیرات فردی انقلابی در جامعه ایجاد می کند  و آثار و برکات آن در همه جامعه قابل مشاهده است.

نماینده ولی فقیه در استان کرمانشاه ادامه داد: یکی از افتخارات جمهوری اسلامی ایران حضور باشکوه جوانان در آیین اعتکاف است که نشان دهنده وجود جوانان پاک در این کشور است که مهمترین سرمایه  محسوب می شوند.

وی تصریح کرد: آیین اعتکاف ماه رجب همزمان با سراسر کشو در استان کرمانشاه نیز در مساجد  جامع و مسجد النبی  برای برادران  و مسجد حاج شهباز خان و چهارمین شهید محراب برای خواهران و در ایام ولادت امیرالمومنان علی (ع)   برگزار خواهد شد و ثبت نام از معتکفین از روز جمعه آغاز شده است.

ارسال نظر

از پر شدن تمامی موارد الزامی ستاره‌دار (*) اطمینان حاصل کنید. کد HTML مجاز نیست.