در عرصه فرهنگ به معنای واقعی کلمه احساس نگرانی می کنم … هر چه می گذرد تجمع اصحاب حق را واجب تر و فوری تر احساس می کنم ... دستگاه‌های دولتی آغوش خود را به روی بچّه‌مسلمانها وجوانهای مؤمن و انقلابی وحزب اللّهی باز کنند ... مقام معظم رهبری
چهارشنبه 21 آذر 1397
3 ربیع‌الثانی 1440 / 2018 December 12
به این مورد امتیاز دهید
(0 رای‌ها)

به گزارش کربلاییان، برنامه سه شنبه های مهدوی هر هفته سه شنبه ها از ساعت ۱۷ عصر در مکان های متغیر در سطح شهر برگزار می شود و عده ای ازجوانان برای نذر سلامتی امام زمان (عج) از عابران و رهگذران پذیرایی می کنند که برای بهتر شناساندن امام زمان (عج)، این برنامه هر هفته با انجام اقدامات فرهنگی برگزار می شود و با کمک و عنایت شهدا هر هفته رونق فراوانی می گیرد.

 

علی خسروی، مسئول برنامه سه شنبه مهدوی، در گفت و گو با خبرنگار کربلاییان هدف از اجرای این برنامه را در ابتدا آشنایی بیشتر، بهتر و زیبا تر جوانان و نوجوانان با حضرت ولی عصر (عج) عنوان کرد و اظهار داشت: هدف  ما این بود که برای اقشار مختلف جامعه مشخص کنیم القاء این فرهنگ که امام زمان (عج) را فقط و فقط باید جمعه ها و یا تنها در زمان ولادتشان یاد کنیم، اشتباه است چرا که امام زمان مربوط به همه زمان ها هستند و ما باید همیشه از ایشان یاد کنیم و شرایط ظهورشان را فراهم کنیم.

 

این مسئول در ادامه عنوان کرد: میزان استقبال و  اثر گذاری این برنامه در هفته اول به نسبت قابل توجهی مطلوب بوده و در هفته دوم، این برنامه هم از لحاظ اثر گذاری و هم از لحاظ میزان استقبال گسترش چشمگیری داشت.

 

وی درادامه  گفت: امیدواریم  این مراسم به سمت بقیه محلات شهر برود و حتی با پذیرایی یک سینی چای و شربت بتوانیم در سطحی وسیع تر یاد امام زمان (عج) را در دلها زنده نگاه داریم.

 

خسروی با اشاره به اینکه سه شنبه های مهدوی هدف اصلیش خدمت به همنوع است، گفت: هدفمان این است با این مراسم ها نام امام زمان (عج) را به ذهن مردم‌ بیاوریم و در واقع نذری برای سلامتی امام زمان (عج) بدهیم.

 

وی خاطرنشان کرد: در کل قرار نیست در این امر کار دشواری صورت گیرد هر کس در حد توانش می تواند در این امر مشارکت کند حتی  با یک پارچ‌ شربت یا آب خنک در سر کوچه هایشان.

 

ارسال نظر

از پر شدن تمامی موارد الزامی ستاره‌دار (*) اطمینان حاصل کنید. کد HTML مجاز نیست.